penktadienis, rugsėjo 25 d.
M. Jacksono vaikai ruošiasi teismui – planuoja iškelti bylą tėvą šmeižusiems vyrams
tiesa.com
Twitter.com
Michaelas Jacksonas

Velionio popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono vaikai ruošiasi paduoti į teismą jų tėvą lytiniu priekabiavimu vaikystėje apkaltinusius Wade’ą Robsoną ir Jamesą Safechucką, tačiau tuo pat metu, portalo Pagesix.com duomenimis, jie tyliai nagrinėja vyrų pareiškimus.

W. Robsonas ir J. Safechuckas spaudos ir M. Jacksono šeimos akiratyje atsidūrė pasirodžius „HBO“ dokumentiniam filmui „Leaving Neverland“, kuriame pasakojama apie dainininko netinkamą elgesį su vaikais. Dabar Prince’as, Paris ir Prince’as Michaelas Jacksonas II, kitaip dar vadinamas Blanketu, siekia išsiaiškinti, ar už tokius pareiškimus Wade’ui ir Jamesui buvo sumokėta, ar jie kitais būdais buvo priversti neva sakyti netiesą, liūdyti prieš M. Jacksoną.

Filmo režisierius Danas Reedas jau anksčiau yra minėjęs, kad niekas niekam jokių pinigų nemokėjo. Apie tai pranešė ne vienas užsienio portalas.

Pasak garsiai šeimai artimo šaltinio, M. Jacksono vaikai ruošiasi iškelti bylą dėl sukčiavimo, emocinių sukrėtimų, šmeižto ir faktų iškraipymo.

Pagesix.com taip pat rašo, kad paduodami į teismą W. Robsoną ir J. Safechucką Prince’as, Paris ir Blanketas nesiekia finansinės naudos. Jie nori, kad filme liudiję vyrai „prisiimtų atsakomybę“ ir „atsiprašytų“.

„Jie tik nori išsaugoti savo tėvo muzikinį palikimą. Jų nuomone, dokumentinis filmas buvo vienpusis, o du jame pasirodę vyrai pateikė melagingus teiginius“, – sakė M. Jacksono vaikų atstovas.

Be to, M. Jacksono atžalų teigimu, dokumentinė juosta pažeidė jų pačių privatumą, mat joje ne kartą yra paminėti jų vardai.

2019 04 19 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt