penktadienis, sausio 15 d.
M. Jankavičius pristato šventinę naujojo albumo dainą ir jai skirtą vaizdo klipą
Alfa.lt

Mantas Jankavičius pristato šventine nuotaika alsuojančią vos prieš dvi savaites išėjusio muzikinio albumo dainą „Paskutinis megztinis“ ir jai skirtą vaizdo klipą. Kalėdinėmis lemputėmis klipe pasipuošęs dainininkas šventės jausmo kviečia ieškoti ne dekoracijose ar blizgučiuose. Dainos tekste minimas paskutinis megztinis – tai savęs dovanojimo kitam simbolis. Daina ir vaizdo klipas įkvepia įsileisti šviesos ir laisvės į savo vidų žaidžiant, dalijantis savimi ir savo džiaugsmu su kitais. Šiemet, kitokiu nei įprasta, šventiniu laikotarpiu naujojo kūrinio lengvumas, šviesa ir pakili nuotaika nepaliks abejingų.

„Kalėdų laukimo laikotarpiu ypatingai norisi žmonėms suteikti džiaugsmo – kažkam padėti, kažkam įnešti šviesos, aukoti kitam žmogui save. Megztinis yra to simbolis: noriu atiduoti tau net paskutinį savo megztinį, kad tik būtum laimingas! Šia daina noriu perteikti dalinimosi, savęs aukojimo džiaugsmą. Ir tai daryti be jokių slegiančių minčių ar įsipareigojimų – priešingai – ypač lengva ir šventine nuotaika.“ – dalijosi mintimis Mantas.

Žvelgiant į nerūpestingai jaukų vaizdo klipą ir klausant dainos žodžių nesunku mintimis nusikelti į sparčiai artėjančias šv. Kalėdas ir pamėginti įsivaizduoti save tą dieną. Pasak Manto, nors šiemet šventės bus kitokios, jos nebūtinai turi būti kitokios vidinio jausmo prasme: „Viskas priklauso nuo mūsų. Šiemt turime progą džiaugsmo paieškoti savo viduje, pabūti kūrybiški, iš naujo atrasti savo šeimos narius, pažvelgti į save kitaip. Galima juk ir į tas pačias kalėdines lemputes pasižiūrėti kitaip. Svarbiausia nenukabinti nosies ir įsileisti šventę į savo vidų. O jei matai, kad kažkam to reikia labiau nei tau – padėti šventę įsiliesti ir jam. Nepgailėkime savo megztinio, nors ir paskutinio“ – šypsosi dainininkas.

Dainą „Paskutinis megztinis“, kaip ir visą naująjį Manto albumą „Veidai“, galite išgirsti skaitmeninėse muzikos klausymo platformose. Albumo „Veidai“ projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

2020 12 15 09:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt