ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
M. Kvietkutė prabilo apie skyrybas su mylimuoju: psichologinis smurtas, melas ir grasinimai
Alfa.lt
Organizatoriai
Monika Kvietkutė

Dainininkė, influencerė Monika Kvietkutė dalyvavo laidoje „Nepatogūs klausimai“, kur prabilo apie neseniai įvykusias skyrybas su mylimuoju Nerijumi.

Delfi TV laidos vedėjo Rolando Mackevičiaus paklausta apie skyrybų priežastis, žinoma moteris atsakyti neskubėjo. „Nesutapo charakteriai“, – juokėsi M. Kvietkutė.

„Ne mano gyvenimo būdo žmogus. Užtruko tai suprasti, mes negyvenome visą laiką kartu. Skraidydavo, susitikdavome kas mėnesį. Per karantiną labiausiai viskas atsiskleidė“, – pasakojo atlikėja.

Paklausus, ar mylimasis smurtavo prieš Moniką psichologiškai ar fiziškai, garsi moteris teigė, kad santykiuose vyravo psichologinis smurtas.

„Psichologinis. [...] Kai tau sako, kad duos į snukį, nes su tavimi negalima kitaip kalbėti. Prieina su kumščiu, pagąsdina. Jis nemėgdavo girdėti tiesos apie save – kažką pameluoja, ne pirmą kartą, ką buvome šnekėję prieš savaitę.

Man asmeniškai šis pokalbis būtų pasibaigęs po 5 minučių, jam tai atrodo kažkokia kova už gyvybę. Žodis po žodžio, kai tiesiog pili visą tiesą į akis, žmogus neturi argumentų ir tau siūlo į snukį“, – atskleidė M. Kvietkutė.

„Žmogus yra melagis ir su viskuo aš galėjau gyventi ir galėjau prie visko prisitaikyti, bet pradėjau pastebėti tai, kad aš labai daug duodu dėl santykių, o gaunu vis mažiau“, – pridūrė ji.

M. Kvietkutė atskleidė vėliau supratusi, kad jos buvęs mylimasis yra narcizas.

„Šie žmonės nėra empatiški, jie nelabai supranta kito žmogaus jausmus. [...] Man pasidarė ramu, nes paskutiniai konfliktai buvo dėl niekinių dalykų“, – teigė ji.

Alfa.lt primena, kad M. Kvietkutė su mylimuoju romantiškus santykius puoselėjo beveik dvejus metus. Šių metų balandžio mėnesį pora buvo kartu apsigyvenusi pajūryje.

2022 07 04 14:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt