antradienis, liepos 7 d.
M. Levickio koncertas Londone baigėsi tarptautinės publikos ovacijomis
tiesa.com

Jungtinėje Karalystėje sparčiai kopiantis karjeros laipteliais į priekį, akordeonistas Martynas Levickis praėjusįjį savaitgalį turėjo išskirtinę galimybę pasirodyti „Londono Royal Festival Hall“ koncertų salėje.

„London Philharmonia Martin Musical Scholarship” fondas Martynui Levickiui skyrė specialią stipendiją bei pagalbą organizuojant koncertus prestižinėse Jungtinės Karalystės muzikos salėse, todėl šis koncertas Londone buvo ne vienintelis, į kurį susirinko keli šimtai žiūrovų.

Su M. Levickiu drauge pasirodė ir smuikininkas Abrahamas McWilliamsas. Koncerto programoje buvo atliekami kompozitorių Cesaro Francko, Efremo Podgaits, J. S. Bacho, Brahmso ir liaudies kūrinių aranžuotės. Po nepriekaištingai atliktos programos atlikėjas iš scenos buvo išlydėtas su ovacijomis ir sulaukė ypač gerų susirinkusios tarptautinės publikos atsiliepimų. Pasak organizatorių, tai – gana retas reiškinys, kad į „Martin Musical Scholarship“ fondo rečitalį susirenka tiek daug žmonių.

Sigito Matulio nuotr.

„Grojant tokioje puikioje salėje visų pirma yra didžiulė atsakomybė pateisinti savo vardą ir klausytojų viltis. Buvo gera publikos gretose matyti daug lietuvių, net mano vadybininkas tai pastebėjo ir džiaugėsi tokiu šiltu tautiečių palaikymu. Esu dėkingas, kad prie koncerto populiarinimo aktyviai prisidėjo Lietuvos ambasada Londone,” – po koncerto mintimis dalinosi Martynas Levickis.

Martyno Levickio dar laukia nemažai koncertų: „London Foundling“ muziejuje, „Three Choirs“ festivalyje, „Music at Plush“ festivalyje. ir t.t. Šiuo metu atlikėjas įrašinėja naująjį albumą, kuriame pristatomi įvairių žanrų kūriniai – nuo baroko iki šiuolaikinės populiariosios muzikos aranžuočių. Albumas dienos šviesą išvys birželio pradžioje ir bus pristatytas Spitalfields vasaros festivalyje Londone.

2013 02 25 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt