penktadienis, rugpjūčio 7 d.
M. Markle draugės princui Harry davė pravardę
tiesa.com

Kaip teigė Meghan Markle draugė Bryony Gordon, Sasekso kunigaikštiene tapusi buvusi aktorė niekada nesirgo žvaigždžių liga ir nepasikeitė net pasirodžius informacijai apie jos ir karališkos šeimos nario romantiškus santykius. Ne tik Meghan, bet ir princo Harry draugė Bryony tikino, kad pora, nepaisydama savo statuso, yra ganėtinai normali.

Didžiojoje Britanijoje populiarioje laidoje „Loose Women“ dalyvavusi B. Gordon sakė, kad bendraudama su M. Markle ji jaučiasi taip, lyg su puodeliu arbatos rankose sėdėdama ant sofos kalbėtų su geriausia savo drauge.

Bryony žodžiu tikėti verta, kadangi ji savo tinklalaidėje (angl. podcast) su pačiu princu Harry diskutavo apie protines ligas ir sveikatą. Tiesą sakant, juodu sieja toks šiltas ir artimas ryšys, kad mergina net sugalvojo kunigaikščiui pravardę, kuri prigijo išties greitai.

Nors iš pradžių pravardė Hazza princui Harry nebuvo prie širdies, laikui bėgant jis priprato, kad jo žmonos draugės jį vadina išties neįprastai. Galima teigti, kad susitaikydamas su jam skirtu neįprastu vardu, kurio kilmė taip ir liko nepaaiškinta, jis įrodė, kaip stipriai myli Meghan.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 07 09 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt