ketvirtadienis, birželio 4 d.
M. Markle gavo neįprastą darbo pasiūlymą
tiesa.com
Simpsonai

Sasekso hercogienė sulaukė neįprasto darbo pasiūlymo, praneša Hellomagazine. M. Markle buvo pasiūlyta įgarsinti vieną iš veikėjų garsiajame animaciniame filme „Simpsonai“.

„Simpsonų“ kūrėjai teigė norintys, kad M. Markle prisidėtų prie įgarsinimo, tačiau kol kas oficialiai nepateikė darbo pasiūlymo. Scenaristas ir vienas iš animacinio filmo kūrėjų Al Jeanas sakė Radio Times: „Mes kalbėjome apie Harry ir Meghan. Girdėjau, jog ji nori įgarsintojo darbo. Taigi, jeigu skaitote tai, paskambinkite mums!“

Harry „Lion King“ praėjusiais metais premjeroje buvo nugirstas kalbantis apie jo žmonos susidomėjimą filmų įgarsinimu. Princas tuomet Disney savininkui Bobui Igeriui sakė: „Žinote, kad ji daro įgarsinimus?“, rodydamas į Meghan, kuri stovėjo šalia. „Tikrai? Nežinojau to“, – atsakė B. Igeris. „Atrodote nustebęs. Bet taip, ji tikrai susidomėjusi“, – tęsė Harry. „Žinoma, galime pabandyti“, – atsakė princui Disney savininkas.

Prieš ištekėdama už Harry, Meghan buvo žinoma aktorė, kuri vaidino seriale „Suits“. Ji atsisakė aktorės karjeros, kai tapo karališkosios šeimos dalimi, bet šiuo metu nori sugrįžti.

2020 03 25 11:20
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt