pirmadienis, kovo 1 d.
M. Markle ir Harry buvo „skausmingi metai“ po Karališkųjų pareigų atsisakymo: jautėmės vieniši
Alfa.lt

Princas Harry ir Meghan Markle turėjo „skausmingus metus“ po žiniasklaidoje vadinamo „Megxit“. Dėl poros samdomos auklės persikėlėmo į JK ir vėliau prasidėjusios pandemijos sutuoktiniai jautėsi vieniši, skelbia portalas Dailymail.

Carolyna Durand ir Omidas Scobie, biografinės knygos apie Sasekso kunigaikštį ir kunigaikštienę autoriai, teigė, kad sutuoktinių persikėlimas gyventi į Los Andželą pareikalavo sudėtingų pokyčių. Pora praėjusiais metais nusprendė atsisakyti Karališkųjų pareigų.

„Būdami toje vietoje, kurioje jie yra dabar, per kiek daugiau nei devynis mėnesius sukūrę imperiją ir labdaros organizaciją, matyti, kaip jie sunkiai dirbo, kad šis perėjimas būtų sėkmingas. Tačiau tai reikalauja daug darbo. Kelionė buvo sunki“, – teigė Omidas.

Rašytojai sakė, kad šie pokyčiai ypač sunkūs buvo Meghan, kuri turėjo derinti motinystę su persikėlimu į naujus namus net keturis kartus.

Artimas šeimai šaltinis sakė C. Durand, kad jiems buvo tikrai sunku. „Poros samdoma auklė persikėlė gyventi į JK, kai Meghan ir Harry nusprendė persikelti į Los Andželą. Dėl pandemijos ir griežtų suvaržymų jie jautėsi vieniši“.

Pora pernai paliko naujai renovuotą namą „Frogmore Cottage“, kad šešiems mėnesiams gyventų Vankuverio saloje.

The couple left their newly-renovated house Frogmore Cottage last year to live in Vancouver Island for six months. Tada jie greitai išvyko iš Kanados į Kaliforniją, kol sienos nebuvo uždarytos dėl Covid-19 apribojimo, ir persikėlė į Tylerio Perry Holivudo kalvų namą.

Galiausiai jie persikėlė į savo dabartinį devynių miegamųjų šeimos dvarą Montecito mieste.

Omid Scobie pridūrė, kad nuo persikėlimo į Los Andželą pora „trokšta prisidėti prie bendruomenės“, ypač atsakant į „Covid-19“, ir nori vėl „sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu“.

2021 01 15 14:43
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt