ketvirtadienis, balandžio 22 d.
M. Markle ir Harry visam laikui pakeitė Karališkąją šeimą: jie nesigaili savo pasirinkimo
Alfa.lt
SCANPIX

„Meghan Markle ir Harry ėmėsi svarbaus žingsnio, kad pradėtų savo naują gyvenimą“, – artimas porai šaltinis teigė portalui People.

Prieš metus M. Markle ir Harry paskelbė atsitraukiantys nuo Karališkųjų pareigų – išvykimas, kuris pakeitė Karališkąją šeimą visam laikui.

Tai buvo šuolis, kuris galėtų pakeisti ne tik Karališkąją šeimą, bet ir monarchiją.

Harry ilgai jautėsi atstumtas „atsarginių“ vaidmens paveldėjimo eilėje – šis klausimas kankino karališkųjų brolių ir seserų kartas, įskaitant Karalienės Elžbietos seserį, Princesę Margaret. Harry praėjusiais metais pagaliau surado išeitį, teigė istorikas Robertas Lacey.

„Sprendimas buvo po truputį atsitraukti ir pradėti naują gyvenimą. Likti karališkoje sistemoje reiškia paklusnumą vyresniems už jus“, – teigė istorikas.

Dėl šio „naujo vaidmens“ pora galėjo pradėti naują gyvenimą. „Tai visada buvo jų svajonė būti finansiškai nepriklausomiems. Metai prasidėjo su daug jaudulio ir laukimo. Harry pagaliau daro tai, ką norėjo daryti ištisus metus ir šalia turi žmoną Meghan bei jų sūnų Archie. Tai yra viskas, ko jis prašė“, – teigė porai artimas šaltinis.

Tačiau 2020 m. nebuvo tokie, kaip planuota. Poros planuotas labdaringo fondo „Archewell“ atidarymas ir noras „subalansuoti“ savo laiką tarp JAV ir JK nepavyko dėl COVID-19 pandemijos.

„Nepaisant to, kas vyko šiais metais, jie nesigaili persikėlę į JAV. Jiems patinka, kad gali sutelkti dėmesį į projektus, kurie jiems svarbūs“, – sakė šaltinis.

2021 01 06 16:18
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt