pirmadienis, rugsėjo 21 d.
M. Markle ir princas Harry nori įsigyti namą Los Andžele
tiesa.com
Instagram.com, SussexRoyal
Meghan, Harry ir Archie

Šiuo metu Sasekso hercogiene tapusios Meghan Markle gyvenimas visiškai kitoks nei buvo iki šiol. Dabar ji kartu su vyru, Didžiosios Britanijos princu Harry ir gegužę gimusiu sūnumi Archie gyvena ne Jungtinėse Amerikos Valstijose, o Frogmoro rezidencijoje.

Vis dėlto sklinda kalbos, kad M. Markle ilgisi Los Andželo. Portalas Express.co.uk praneša, kad M. Markle kartu su sutuoktiniu princu Hariu svarsto apie namo Los Andžele pirkimą. Teigiama, kad pora nori turėti nuolatinę vietą atostogoms M. Markle gimtinėje.

Šias kalbas patvirtino artimas porai šaltinis, kuris žurnalistams pasakojo, jog buvusi serialo „Kostiumuotieji“ aktorė Jungtinėje Karalystėje jaučiasi stebima it per padidinamąjį stiklą, todėl šeima pradėjo žvalgytis atostogų rezidencijos.

Pranešama, kad poros žvilgsnis krypsta į saulėtosios Kalifornijos valstijos Malibu miestą, kur gyvena tokios žvaigždės kaip Kim Kardashian ir Leonardas DiCaprio.

„Meghan ir Harry nori pabėgti nuo viešumo. Malibu miesto žmonės nuolat mato įžymybes, tad dar vienas žinomas veidas jų tikrai nenustebins. Daugybė aktorių su šeimomis čia gyvena įprastus gyvenimus“, – tikino šaltinis.

Trijų miegamųjų namas Holivudo žvaigždžių kaimynystėje gali kainuoti beveik 7 mln. dolerių.

2019 09 02 05:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt