sekmadienis, gegužės 31 d.
M. Markle ir princas Harry pirmą kartą su kitomis žvaigždėmis žengė Holivudo kilimu
tiesa.com
Instagram.com, SussexRoyal
Meghan Markle ir princas Harry

Buvusiai aktorei Meghan Markle įvairūs Holivudo renginiai ne naujiena. Tiesa, jau seniai ji tokiame dalyvavo, tad daugelis nustebo kunigaikštienę su vyru princu Harry išvydę filmo „Liūtas Karalius“ premjeroje Londone.

Namuose su aukle palikę sūnų Archie, Meghan ir Harry kartu su kitomis Holivudo, teatro ir televizijos žvaigždėmis žengė geltonuoju kino kompanijos „Disney“ juostos „Liūtas Karalius“ premjeros Europoje kilimu.

M. Markle vilkėjo juodos spalvos Jason Wu suknelę ir avėjo „Aquazzura“ aukštakulnius batelius, prie kurių priderino „Gucci“ delninukę.

Karališkoji pora turėjo progos pabendrauti su atlikėjais Beyonce ir Jay-Z, Eltonu Johnu. 

[IN=https://www.instagram.com/p/Bz6YJvGF9wK/] 

Renginyje princas Harry, kaip skelbia Mirror.co.uk, dalyvavo kaip kovos už laukinės gamtos apsaugą Afrikoje atstovas. Jau ne vienus metus karališkosios šeimos narys bendradarbiauja su vietinėmis Afrikos bendruomenėmis, domisi, kaip būtų galima padėti sumažinti ne tik aplinkos naikinimą, bet ir sustabdyti nelegalią laukinių gyvūnų medžioklę. Pastaroji problema šiame žemyne yra itin opi.

Sasekso kunigaikščiai prieš filmo peržiūrą turėjo progą pabendrauti su kai kuriais prie filmo kūrimo prisidėjusiais garsiais žmonėmis, taip pat personažus įgarsinusiomis žvaigždėmis, įvairių organizacijų, užsiimančių gamtos apsauga, atstovais.

Skelbiama, kad vos po poros mėnesių karališkoji šeima kartu su savo sūnumi Archie karališkuoju vizitu vyks į Pietų Afriką.

Princo Harry taip pat laukia vizitai į Angolą, Malavį ir Botsvaną.

2019 07 15 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt