ketvirtadienis, gegužės 6 d.
M. Markle jaučiasi įsižeidusi po siūlymo vesti naują TV šou
Alfa.lt

Meghan Markle buvo pasiūlyta vesti TV šou apie princeses ir šunis, tačiau žinoma moteris dėl šios idėjos įsižeidė, skelbia Metro.co.uk.

Sasekso kunigaikštienė gavo pasiūlymą 2019 m., likus metams prieš porai atsisakant karališkųjų pareigų. Pokalbio metu transliuotojo įkūrėjas Jeffrey Katzenburg pasiūlė Meghan vesti šou, kuriame susijungtų karališkoji šeima ir šunys.

„Meghan ši idėja įžeidė, nors tuo metu ji sureagavo maloniai“, – teigė šaltinis. Sasekso kunigaikščiai šiuo metu tariasi dėl galimos kelionių dokumentikos, kurioje būtų rodoma princo Harry parama Afrikoje, o Meghan pasakotų apie gamtą.

Susitarimas dėl dokumentikos prieštarauja poros tvirtinimams per interviu su Oprah, kuriame jie teigė, kad „neturi jokio plano“ atsisakę karališkųjų pareigų. Harry ir Meghan sudarė sutartis su transliuotojais „Netflix“ ir „Spotify“, kuriuose skelbia tinklalaidę ir TV šou turinį. Susumavus sutartys yra vertos 93 mln. svarų. 

Visai neseniai pradėjo sklisti kalbos, kad princas Charlesas „atsikratys“ princo Harry ir Meghan Markle, kai taps karaliumi. „Princas Charlesas seniai norėjo sumažinti monarchiją, kad sutaupytų lėšų ir kad žmonės būtų verti pinigų, kuriuos gauna iš mokesčių mokėtojų“, – sakė karališkosios šeimos biografė Angela Levin.

2021 04 28 09:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt