antradienis, kovo 31 d.
M. Markle neteko dar vieno darbuotojo: dėl kokių priežasčių išėjo jau trys žmonės?
Tiesa.com, Alfa.lt
Flickr.com

Dar viena diena, dar vienas karališkajai šeimai dirbantis darbuotojas nusprendė palikti Bakingamo rūmus. Portalas Newidea.com atskleidė, kad iš darbo išėjo Meghan Markle apsaugos darbuotoja.

Į žurnalistų akiratį apsaugos darbuotoja pateko dar Meghan ir princo Harry vizito Australijoje metu. Ji padėjo Sasekso kunigaikštienei išeiti iš vietinio Fidžio turgaus. Tokį sprendimą M. Markle komanda priėmė baimindamasi, kad gali nepavykti suvaldyti į karališkosios šeimos narę pasižiūrėti atvykusių žmonių minios. Vizitas turguje turėjo trukti 15 minučių, tačiau buvo sutrumpintas iki aštuonių.

Akyliausi dalyviai pastebėjo, kad, prieš išlydint M. Markle iš turgaus, ji kažką sušnibždėjo vienai iš savo pagalbininkių. Būtent ši vienintelė apsaugos srityje karališkajai šeimai dirbanti moteris, M. Markle dirbti pradėjusi vos prieš pusę metų, nusprendė keisti darbdavį.

Neatskleidžiama, kodėl apsaugos darbuotoja priėmė tokį sprendimą ir ar tam įtakos turėjo tarp M. Markle ir Kate Middleton vykstantys nesutarimai, ar griežti reikalavimai.

Kaip skelbia Eonline.com, moteris iš darbo išėjo dėl asmeninių priežasčių. Ji patikino, kad tarp jos ir Meghan neperbėgo jokia juoda katė.

Tai ne pirmas Sasekso kunigaikštienei dirbęs žmogus, savo noru nusprendęs palikti karališkąją šeimą. Vos pradėjusi darbą, po šešių mėnesių jį metė kunigaikštienės asmeninė padėjėja Melissa Touabti ir karališkosios poros privati sekretorė Samantha Cohen.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 01 15 09:45
Spausdinti