sekmadienis, balandžio 11 d.
M. Markle papasakojo, ką valgydavo prieš tapdama kunigaikštiene
tiesa.com

Prieš Meghan Markle tampant Sasekso kunigaikštiene, ji portalui Delish.com papasakojo apie savo mėgstamiausius patiekalus, pasidalijo sveikos mitybos ir grožio patarimais bei atskleidė svarbiausias savo kulinarines paslaptis.

Dieną pradeda paprastu gėrimu

Buvusi aktorė teigė, jog posakis, kad kamera prideda tris kilogramus, yra visiška tiesa, dėl to filmavimo metu ji visuomet stengdavosi maitintis sveikai.

Kiekvieną rytą filmavimo aikštelėje moteris atsidurdavo maždaug 4.15 val. ryto. Vos tik nubudusi ji išgerdavo stiklinę karšto vandens su keliais citrinos griežinėliais, suvalgydavo dubenėlį avižinės košės, pagardintos bananais ir agavų sirupu. Pietums Meghan valgydavo daug baltymų turinčius produktus ir salotas, užkandžiams rinkdavosi obuolį su migdolų sviestu. Jei aktorė įpusėjus dienai vėl jausdavosi alkana, ji išgerdavo tirštą sveikuolišką kokteilį.

Vakarienei ji gamindavosi cukinijos makaronus, juos pagardindavo dideliu kiekiu sūrio, o vakarą baigdavo taure raudonojo vyno. Beje, Meghan pridūrė, kad vynas yra mėgstamiausias jos desertas. Ji jį rinktųsi vietoje gardžiausio šokoladinio pyrago gabalėlio.

Neatsisako gruzdintų bulvyčių

Iš pirmo žvilgsnio sveiką mitybą propaguojanti moteris iš savo valgiaraščio neišbraukė ir didelių pieno kokteilių bei gruzdintų bulvyčių su daug sūrio.

Ne filmavimo sezonu M. Markle pusryčiams išsikepdavo omletą su įvairiomis prieskoninėmis žolelėmis, pietums rinkdavosi jūrų gėrybes ir gruzdintas bulvytes.

„Visuomet tikiuosi, jog pietausiu ne viena, todėl užsisakau bulvyčių, kuriomis su mielu noru dalijuosi“, – sakė ji.

Vakarienei moteris dažniausiai renkasi sriubą, kuri numalšina alkį, tačiau neapsunkina skrandžio.

Apie sveikuoliškus kokteilius ir gyvenimą pakeitusį patiekalą

Sveikuoliškus kokteilius Meghan geria gana dažnai, tačiau ji nemano, kad jie turi itin didelės įtakos žmogaus sveikatai.

„Šie kokteiliai man yra kaip vaistas. Juos geriu, kad turėčiau daugiau energijos“, – sakė ji.

Sasekso hercogienė pasakojo, kad kartą, lankydamasi Bankoke, ji paragavo tikro azijietiško patiekalo, kuris pakeitė jos gyvenimą. Nedideliame restorane šeimos restorane, nepasižymėjusiame jokia prabanga, moteris pietavo vieną kartą, tačiau jis jai įsiminė ilgam.

„Vos tik atsikandau pirmojo kąsnio, nustebau. Tada sužinojau, koks iš tiesų turi būti azijiečių virtuvės maistas: ryškūs skoniai, nemažai aštrių prieskonių“, – pasakojo Meghan.

Meghan dievina poutine ir žino, kaip tobulai jį pagaminti

Dirbdama Toronte, Kanadoje, kur buvo filmuojamas serialas „Kostiumuotieji“, aktorė turėjo progą susipažinti su autentiška šios šalies virtuve ir, žinoma, ragavo ten itin populiaraus patiekalo. Poutine – gruzdintos bulvytės, aplietos lydytu varškės sūriu ir padažu.

„Kai atsikandi, bulvytės turi sucypti, – sakė Meghan. – Tikrai, tinkamai paruošti sūrio gabalėliai turi cypti. Tik tada žinai, kad valgai tikrai gerai paruoštą puotine.“

Meghan moka puikiai paruošti tobulą kepsnį

Prieš pateikdama ant grilio keptą kepsnį, buvusi aktorė jį apšlaksto šviežiomis citrinų sultimis.

„Citrinos skonio nė nesijaučia, tačiau tai padeda atsiskleisti kepsniui“, – teigė ji.

Ji ragavo bebro uodegos

Kai buvo baigtas filmuoti penktasis serialo „Kostiumuotieji“ sezonas, vienas kolega pranešė, kad šia proga visus vaišins bebro uodega. Tai išgirdusi Meghan šiek tiek sutriko, tačiau pasitaikius išskirtinei progai paragauti šio delikateso ji neatsisakė. Dar didesnis noras sužinoti, koks bebro uodegos skonis, atsirado tada, kai aktorė pamatė, kaip ji paruošta. Karamele ir šokoladu apšlakstyta, zefyrais papuošta uodega atrodė viliojančiai.

„Pasirodo, kad tai – tikras kanadietiškas delikatesas. Skanus, lipnus delikatesas“, – sakė ji.

Glitimo atsisakymas pakeitė jos odą

Nors taip sako kiekvienas aktorius, atsisakiusi glitimo savo sudėtyje turinčių maisto produktų, ji pastebėjo, jog pasikeitė ne tik jos išvaizda, bet ir savijauta.

„Anksčiau atostogų metu neatsisakydavau lėkštės makaronų ar kitų gardžių patiekalų, tačiau visuomet jausdavau, kad tada tapdavau tingi, ne į gerą pakisdavo ir mano oda“, – teigė ji.

Dar vienas maisto produktas, prisidėjęs prie jos odos būklės gerinimo, yra migdolai ir jų sviestas.

Pasirodo, šis nedidelis riešutas turi ne tik daug sveikatai, bet ir grožiui naudingų medžiagų.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 06 25 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt