trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
M. Markle pirmą kartą renginyje dalyvavo viena
tiesa.com

Antradienis visiems Sasekso kunigaikštienės gerbėjams buvo ypatingas, mat Meghan Markle pirmą kartą be jokios palydos dalyvavo viešame renginyje. Tai – labai svarbus įvykis, kadangi visas dėmesys buvo sutelktas tik į Meghan, nes šalia jos nebuvo vyro princo Harry, į kurį galėtų atsiremti. Rodos, kunigaikštienė puikiai susitvarkė su pareigomis ir be kitų karališkosios šeimos narių palydos.

M. Markle dalyvavo svarbios meno parodos „Oceania“ Karališkojoje meno akademijoje atidaryme. Tiesa, vakarykštė diena turėjo ir kitą labai svarbią reikšmę.

Pernai rugsėjo 25-ąją Meghan pirmą kartą viešumoje pasirodė su princu Harry. Juodu fotografai užfiksavo Toronte, Kanadoje, vykusiose „Invictus“ žaidynėse. Taigi karališkosios poros gerbėjai minėjo vienų metų sukaktį, kai pasaulis sužinojo apie tarp jųdviejų užsimezgusius romantiškus santykius.

Be to, kaip teigia portalas Mirror.co.uk, tą dieną princas Harry pirmą kartą susipažino Meghan mama Doria. Rodos, kad jau tada pora, po dviejų mėnesių paskelbusi apie sužadėtuves, galvojo apie bendrą ateitį.

Tiesa, Meghan be palydos karališkąsias pareigas pradėjo eiti po santuokos su princu Harry praėjus keturiems mėnesiams, o Kate Middleton, princo Williamo žmona, pirmą kartą viena renginyje dalyvavo po vestuvių praėjus pusei metų.

Į renginį akylai stebima moteris atvyko pasipuošusi „Givenchy“ mados namų suknele.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 09 26 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt