trečiadienis, birželio 3 d.
M. Markle seka K. Middleton pėdomis – taupo karališkosios šeimos pinigus
tiesa.com

Paskutinį birželio savaitgalį Askote vyko polo varžybos, kuriose dalyvavo ir princai Harry bei Williamas. Gausiame žiūrovų būryje buvo galima išvysti Sasekso kunigaikščio žmoną Meghan Markle. Jai kompaniją palaikė tenisininkė ir artima moters draugė Serena Williams.

Stebėdama, kaip varžosi vyras, Meghan dėvėjo itin vasarišką „Shoshanna Gruss“ suknelę, „Madewell“ skrybėlę ir „Mykita“ akinius nuo saulės.

Varžybos tęsėsi ir kitą dieną. Kaip ir įprastai, daugiausia dėmesio buvo skiriama Sasekso kunigaikštienės stiliui. Tiesa, jos drabužių derinys dalį gerbėjų nustebino. „Audi Polo Challenge“ varžybas moteris stebėjo vilkėdama baltus marškinius ir juodas kelnes. Moteris pasirinko tuos pačius aksesuarus: akinius nuo saulės „Mykita“ ir skrybėlę „Madewell“.

Meghan, ištekėjusi už princo Harry, nebėra atsakinga už atsiskaitymą už savo drabužius. Tapus karališkosios šeimos nare, visas Meghan išlaidas apmoka Velso princas. Tiesa, tai, kad buvusi aktorė nešvaistė pinigų naujiems aksesuarams ir dvi dienas iš eilės puošėsi tais pačiais akiniais nuo saulės ir skrybėle, pradžiugino ne vieną gerbėją. Socialiniuose tinkluose jie taip pat maloniai stebėjosi, kad Meghan pirmą kartą po ilgos pertraukos viešumoje pasirodė ne su suknele, bet su kelnėmis.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 07 02 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt