šeštadienis, rugsėjo 26 d.
M. Markle sukritikuota dėl to, kaip rankose laikė savo pirmagimį: atrodė, kad jis tuoj iškris
tiesa.com
Twitter.com
Meghan Markle su sūnumi Archie

Sasekso kunigaikštienė pirmą kartą atsidūrė motinas kritikuojančių internautų taikinyje. Viešumoje su sūnumi pirmą kartą pasirodžiusi Meghan buvo peikiama už tai, kaip rankose ji laikė sūnų.

Su Kate Middleton ir jos vaikais princais George’u ir Louisu bei princese Charlotte stebėjusi polo varžybas, kuriose žaidė ir princai Harry bei Williamas, Meghan iš rankų nepaleido savo pirmagimio.

Gamta besimėgaujančią šeimą įamžino fotografai, kurių nuotraukos netrukus pasklido internete. Jas matė taip vadinama tėvų policija, neleidusi laiko veltui ir sukritikavusi Meghan už tai, kaip ji rankose laikė savo sūnų.

„Ji netūri jokių motiniškų instinktų. Archie kaklas ir kūnas nėra prilaikome. Nėra ir kepurėlės, apsaugančios nuo saulės“, – rašė vienas internautas.

„Atrodo, kad mažyliui nepatogu, jis tuoj iškris. Meghan reikia pamokų, kaip būti mama“, – teigė kitas.

Pamačius tokias prieš mama ką tik tapusią Meghan nutaikytas kritikos strėles, jos ginti puolė ištikimi gerbėjai.

„Savo vaikus saugančios mamos būtent taip ir laiko kūdikius. Džiaugiuosi už Meghan, Harry ir Archie“, – visiškai kitokią nuomonę reiškė internautė.

„Labai daug komentarų apie tai, kaip Meghan laiko Archie ir kad ji nežino, kaip tai daryti. Aš matau ne tai. Galiu ir klysti, bet matau mamą, saugančią savo vaiką, apglėbusią jį kiek tik leidžia ranka. Žinau, koks tai jausmas“, – teigė kita.

[TW=https://twitter.com/piersmorgan/status/1149307000251211776]

Tačiau vaikų auklėjimo ekspertė ir knygų tėvams autorė Lucy Shrimpton Yahoo.com patikino, kad tame, kaip Meghan laiko Archie, nėra nieko blogo.

„Kiekvienas tėvas savo vaiką laiko ir ramina skirtingai. Tai, kaip tai daro Meghan, yra vienas rekomenduotinų būdų, – sakė L. Shrimpton. – Didžiąją dalį Archie kūno ji prilaiko savo dešine ranka, jam galvą padėjus ant jos krūtinės. Taip laikomi kūdikiai gali girdėti ir jausti mamos širdies plakimą. Kol kūdikio veidas žiūri į šoną, o Archie taip ir daro, tai puikus būdas mažyliui raminti.“

Lucy pridūrė, kad Archie kaklą, jei vaikas netikėtai pakels galvą nuo mamos krūtinės, Meghan prilaiko kaire ranka. „Tikriausiai žmonės nėra tikri dėl saugių vaiko laikymo ant rankų būdų, – tęsė jis. – Jų yra daug, galbūt vieni naudojami dažniau už kitus. Svarbiausia, kad būtų prilaikytas vaiko kūnas, galvytė ir kaklas.“

Ekspertė pridūrė, kad kiekviena nauja mama pirmaisiais vaiko auginimo mėnesiais ar metais susiduria su tam tikromis problemomis, joms trūksta žinių tam tikrose srityse, jos patiria spaudimą būti tobulomis. Kritika, kad ir kokia maža ji būtų, itin kenkia mamos pasitikėjimui savimi.

„Kritikuoti Meghan už tai, ką daro milijonai žmonių, yra nereikšminga ir bjauru. Mamos turėtų palaikyti vieną kitą ir reikšti solidarumą“, – svarbia žinute pasidalijo L. Shrimpton.

2019 07 12 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt