šeštadienis, gegužės 21 d.
M. Mikutavičiaus vardu prisidengia sukčiai: dainininkas perspėjo gerbėjus
Alfa.lt
Organizatoriai
Marijonas Mikutavičius

Dainininkas Marijonas Mikutavičius savo oficialioje feisbuko paskyroje pranešė, kad sukčiai prisidengia jo vardu ir apgaudinėja gerbėjus. M. Mikutavičius prašė sekėjų nereaguoti į sukčių siunčiamas apgaudingas žinutes.

„Sveiki, prisidengdami Marijono Mikutavičiaus vardu komentarus rašo ir žmonėms asmenines žinutes siuntinėja įvairaus plauko sukčiai. Labai prašome būti atidiems ir nepasimauti ant jų sukurtų netikrų profilių vilionių.

Atskirti tikrą profilį nuo apsimetėlio lengva: tikras Marijono Mikutavičiaus profilis visada pažymėtas balta varnele mėlyname fone. (Kaip tai atrodo, matote nuotraukoje). Užėjus į profilį, galima matyti, kad jame itin gausu originalių nuotraukų, video, postų. Tikras profilis turi daugiau nei 66 tūkst. sekėjų. Taip, tai šis profilis, iš kurio dabar ir rašome.

Tai yra vienintelis Marijono Mikutavičiaus oficialus puslapis FB, administruojamas dainininko ir jo agentūros „Promostar“. Sukčiai-apsimetėliai dažniausiai prisiekia jums meilę ir amžiną draugystę, o tada kažko prašo: parašyti jiems žinutę, atskleisti asmeninių duomenų, pervesti pinigų, paaukoti, dalyvauti keistose loterijose, kažką pirkti ir pan. Jei gavote žinutę iš netikro profilio, labai prašome tokį negailestingai skųsti FB administracijai, kad kuo greičiau gautų bloką“, – socialiniame tinkle skelbė M. Mikutavičius.

2021 10 18 20:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt