penktadienis, rugsėjo 18 d.
M. Mikutavičius apie naujus reikalavimus renginiuose: būti su kaukėmis yra vargas, o ne koncertas
Alfa.lt

Ketvirtadienį vyriausybė paskelbė, kad nuo penktadienio vėl įsigalioja reikalavimas tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse renginių metu dėvėti kaukes. Šiuo reikalavimu pasipiktino garsus dainininkas Marijonas Mikutavičius, kuris šiuo metu ruošiasi koncertui.

Iki šiol kaukių visiškai nereikėjo renginiuose atvirose erdvėse, taip pat ir uždaruose renginiuose, kai tarp žiūrovų būdavo išlaikomas dviejų metrų atstumas.

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendime nurodyta, kad nuo šiol tiek uždarose, tiek atvirose patalpose turės būti išlaikomas mažiausiai vieno metro atstumas, o kaukės privalomos.

Savo nuomonę apie privalomą kaukių dėvėjimą atlikėjas išsakė feisbuke.

„Nuo rytojaus. „kaukių dėvėjimas bus privalomas tiek žiūrovams, tiek ir renginio dalyviams“. Ok, šiandien dar neprivaloma, bet pabandysiu Kaune pakoncertuot su kauke. Pažiūrėsiu, kiek traukiu“, – įrašą soc. tinkle pradėjo garsus atlikėjas.

Pusantros valandos būti su kaukėmis yra vargas, o ne koncertas tiek muzikantams, tiek žiūrovams. Tai yra visai kas kita nei parduotuvėje pereit nuo pieno ligi ruginės duonos. Vertinu taip, kad valdžia perėjo prie naujos taktikos. Prieš rinkimus nesinori visko drausti iš peties, tai kuria sąlygas, kad šiaip ar taip visi užsidarytų patys.

Net jei tai ir pamatuotas tikslas vardan visų gerovės, tai pasitikėjimo tokiais sprendimais nė velnio nekuria ir tokie chaltūriniai varžymai ir nutylėjimai tik didina visuomenės baimes bei sąmokslų paieškas.

Jeigu ten pavojinga, tai uždarykim tuos koncus velniop. Taip bus nuoširdžiau“, – feisbuke rašė dainininkas M. Mikutavičius.

2020 08 20 18:21
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt