trečiadienis, liepos 6 d.
M. Mikutavičius atvirai pasisakė apie LLRA-KŠS: jei tik turėtų progą, šaudytų mums į nugaras
Alfa.lt
Organizatoriai
Marijonas Mikutavičius

Dainininkas Marijonas Mikutavičius atvirai rėžė apie partiją Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS). Žinomas vyras teigė, kad partijos nariai „ima Putino pinigus, kyšius, užsiima kontrabanda“.

Savo mintimis M. Mikutavičius dalijosi feisbuke.

„Pasikartosiu – LLRA-KŠS jei tik turėtų progą šaudytų mums į nugaras. O kol kas jie tik ima Putkos pinigus bei kyšius, užsiima kontrabanda, molestina vaikus, vagiliauja turguose, nuodija vandenį šuliniuose ir tepasi nukirsdintos vištos krauju per Kalėdas. O partijos vadas priklauso Čeliabinsko satanistų ložei ir ant krūtinės turi tatūchą su Belzebubo ragais beigi pimpalu. Čia tik nuomonė, kurią galime turėti kiekvienas“, – socialiniame tinkle rašė M. Mikutavičius.

Šis dainininko pareiškimas pasirodė po to, kai Seimo nario Česlavo Olševskio patarėjas Zbignevas Jedinskis pasakė, jog Lenkija turi palikti iš Europos Sąjungą bei NATO ir susijungti su Rusija.

„Lenkija turi kuo skubiau palikti NATO ir ES ir sukurti sąjungą su Rusija. Tai bus stipriausia slavų šalių sąjunga, paremta krikščioniškomis ir šeimos vertybėmis, kuri bus naudinga Lenkijos piliečiams, o ne kažkam iš kitos vandenyno pusės“, – feisbuke rašė Z. Jedinskis.

Pasak portalo Lrytas, LLRA-KŠS sureagavo į Z. Jedinskio pasisakymą ir apibūdino tai kaip „asmeninę nuomonę“. „Pažymiu, kad Seimo nario patarėjo pareigybė ir jo funkcijos neapima tarptautinės politikos tematikos. Todėl jo komentarą diskusijoje feisbuke neįmanoma vertinti kitaip nei asmeninę nuomonę“, – teigė Č. Olševskis.

2022 04 01 13:42
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt