trečiadienis, liepos 6 d.
M. Milleriui narkotikų pardavęs prekeivis nuteistas kalėti 17 metų
Alfa.lt
Scanpix
Macas Milleris

Kitas vyras, susijęs su narkotikų prekyba, dėl kurio 2018 m. Macas Milleris perdozavo, buvo nuteistas kalėti daugiau nei 17 metų už savo vaidmenį prekiaujant fentanilio turinčiomis tabletėmis, skelbia Pagesix.

48 metų Stephenas Andrew Walteris 2021 m. lapkritį pripažintas kaltu dėl fentanilio platinimo, pranešė JAV prokuratūra.

Pirmadienį JAV apygardos teisėjas Otisas D. Wrightas, II, nuteisė S. A. Walterį 17 su puse metų kalėti.

Prokurorai prašė teisėjo nuteisti S. A. Walterį 204 mėnesiams kalėti, nes jis iš pradžių susitarė dėl ieškinio.

Tačiau, kadangi S. A. Walteris vis dar derėjosi net po to, kai 2021 m. pareiškė ieškinį, teisėjas skyrė jam papildomus šešis mėnesius, kai buvo priimtas šiandienis nuosprendis.

Anot „Rolling Stone“, S. A. Walteris pirmadienį Los Andžele kreipėsi į teismą, sakydamas, kad „tikrai gailisi“ dėl savo veiksmų.

„Aš nesu toks žmogus, kuris nori ką nors įskaudinti. Tai ne aš. Tačiau dokumentuose, kur parašyta, kad aš ir toliau taip elgiausi po to, kai sužinojau, kad įvyko mirtis, tai netiesa.“

Jis toliau tvirtino, kad tik nurodė Ryanui Michaelui Reavisui pristatyti tabletes Cameronui Pettitui, kurio byla vis dar nagrinėjama, ir tikėjo, kad C. Pettitas suvartos tabletes.

„Vis dar prisiimu atsakomybę už viską, kas nutiko, bet jis man niekada nesakė, kad tai dėl kito žmogaus, – tęsė S. A. Walteris „Rolling Stone“. – Tai nebuvo pirmas kartas, kai jis vartoja šias tabletes. Maniau, kad tai jam – asmeniniam naudojimui. Ir tada jis pristatė juos M. Milleriui su kokainu ir xanax. Aš nenorėjau to daryti ir neketinau daryti nieko kito, išskyrus [parduoti] C. Pettitui. Ir tada po dviejų dienų, kai perdozavo, Cameronas niekada man nepaskambino ir nesakė apie tai, kad turi ką nors bendro su juo. Taigi aš neįsivaizdavau, kad kažkas įvyko. Jei būčiau žinojęs, nebūčiau toliau taip elgęsis.“

S. A. Walteris yra vienas iš trijų asmenų, kaltinamų dėl M. Millerio (tikrasis vardas Malcolmas Jamesas McCormickas), kuris mirė 2018 m. rugsėjo 7 d., būdamas 26 metų, mirties.

Žvaigždę be sąmonės savo namuose Studio City, Kalifornijoje, rado jo asmeninis asistentas. Atvykę greitosios pagalbos medikai konstatavo M. Millerio mirtį įvykio vietoje.

Praėjusį mėnesį R. M. Reavisas buvo nuteistas kalėti beveik 11 metų, nes taip pat platino fentanilį M. Milleriui. „Rolling Stone“ šaltinių teigimu, C. Pettitas taip pat pasiekė susitarimą dėl ieškinio, tačiau byla baigta.

Teisingumo departamento teigimu, R. M. Reavisas 2018 m. rugsėjo 4 d. sąmoningai išdalijo padirbtas tabletes C. Pettitui. Vėliau S. A. Walteris nurodė C. Pettitui perduoti tabletes M. Milleriui, supakuotas su mirtinu sintetiniu opioidu.

Prieš pateikdamas prašymą praėjusį rudenį, S. A. Walteris teisėjui Wrightui pasakė, kad niekada nebuvo susitikęs su M. Milleriu, ir tvirtino, kad nežinojo, kas atsitiko su narkotikais, kuriuos jis davė parduoti R. M. Reavisui.

„Buvau apkaltintas mėlynų tablečių, mažų mėlynų padirbtų oksikontino tablečių pardavimu... ir aš nežinojau, kas jose yra, – tuomet teisėjui sakė S. A. Walteris. – Aš nežinojau, kad jose yra fentanilio. Bet aš sakau, taip, padėjau ir prisidėjau prie sandorio.“

2022 05 17 16:23
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt