penktadienis, balandžio 16 d.
M. P. E. Martynenko pasidalijo nematytu kadru: išreiškė palaikymą LGBT bendruomenei
Alfa.lt

Netylant kalboms apie LGBT bendruomenę, ne vienas žinomas žmogus išreiškė palaikymą. Vienas jų – aktorius ir rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko. Žinomas vyras paviešino asmenukę, kurioje įsiamžinęs su makiažu, dėvi peruką.

M. P. E. Martynenko taip išreiškė palaikymą LGBT bendruomenei.

„Štai mano nuotrauka iš labai asmeninio archyvo.

Norėčiau išreikšti palaikymą Lietuvos LGBT bendruomenei. Šiaip va, atrodo, gyvenu savo socialiniame burbule ir viskas labai gerai. Nėra neapykantos, patyčių, agresijos. O tada, kaip sakydavo diedukas, pyst, ir pavasaris – iškyla situacija ir pamatai, kiek daug šūdo aplinkui.

Kad ir kokios būtų mažumos – etninės, seksualinės, politinės ar kt., mūsų elgesys su visų jų nariais parodo tautos mentalitetą ir šiandien jis atsiskleidžia kaip gan piktas ir nepakantus.

Suprantu, kad feisbuko post'ais nieko nelaimėsime. Bet visi perversmai mintyse ir visuomenėse prasideda nuo to, kad žmonėms kyla minčių, jos virsta žodžiais, šie virsta veiksmais, veiksmai – įpročiais, o šie lemia likimą.

Tai linkiu, kad šiais nelinksmais laikais būtų linksmiau. Vaivorykštėje telpa septynios spalvos – geltona, žalia, raudona irgi tarp jų.

P. S. Hatemail'ą mėgstu gauti žinutėmis, komentarais ir skambučiais, bet užvis labiausiai – iškvėpintuose rožiniuose vokuose“, – feisbuke rašė M. P. E. Martynenko.

2021 03 23 14:39
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt