penktadienis, rugsėjo 17 d.
M. Papinigis debiutavo britų siaubo komedijoje „Ghost Bus Tours“: filmavimas vyko Lukiškių kalėjime
Alfa.lt

Prieš pat Heloviną, spalio 29d. britų televizijos kanalas ITV2 pristato pirmąją siaubo komedijos „Ghost Bus Tours“ (režisierius ir vyr.prodiuseris Benas Wilsonas) seriją.

„Ieškojome Rytų Europoje aktoriaus, kuris galėtų būti ir juokingas ir baisus, meilus ir šiek tiek pašėlęs!“ – įspūdžiais apie vieno pagrindinių personažo Antono paieškas dalinosi filmavimo komanda. Lietuvių aktorius Mindaugas Papinigis kūrėjų lūkesčius ne tik pateisino, bet ir pranoko su kaupu. „Mums pavyko rasti šį ekscentrišką žmogų, kuris myli vėles ir baisius žmones!“ – džiaugiasi kūrėjai.

Paprašytas pasidalinti įspūdžiais apie rugpjūčio pabaigoje vykusį filmavimą, Mindaugas Papinigis pirmiausiai pasidžiaugė, kad bendradarbiavimas su „Baltic Actors“ agentūra duoda rezultatų, net ir tokiais sudėtingais laikais. Dėl pandemijos kino pramonė išgyvena ne pačius geriausius laikus visame pasaulyje.

Serialo pilotės siužetas pasakoja apie tai, kaip trys UK įžymybės – reperė Lady Leshurr, komikas Darrenas Harriottas ir realybės show žvaigždė Jordanas Daviesas – vaiduoklių medžioklės misijoje vyksta į vieną iš labiausiai dvasių persekiojamų Rytų Europos vietų: Keroto kalėjimą, kur turi iškviesti ir nufilmuoti vėles. Jų gidas Antonas, kurį įkūnijo Mindaugas Papinigis supažindina herojus su faktu, kad ši vieta – ne pramogų parkas. Čia kalėjo tūkstančiai vyrų. Dėl maisto stygiaus, šalčio ir blogos medicininės priežiūros šimtai jų mirė. Iki šiol tamsiuose koridoriuose aidi kankinių ir kankintojų balsai, o beviltiškai besiblaškančios sielos ieško su kuo pabendrauti.

Filmavimas vyko Lukiškių kalėjime, kurį lietuvių aktorius vadina unikalia vieta. „Yra skirtumas, kai statinys – tikra įkalinimo įstaiga, o ne studija pritaikyta filmavimui. Kalėjimuose teko filmuotis ir anksčiau tačiau Lukiškės – išskirtinai nejauki vieta. Ten būti tikrai nebuvo smagu ir aš nuoširdžiai bijau patekti į kalėjimą.“

Scenarijaus autorius, filmo režisierius ir prodiuseris Ben Wilson Mindaugui Papinigiui padarė didelį įspūdį. „Susipažinau su profesionaliu filmavimo aikštelės elgesio modeliu, su kuriuo man dar nebuvo tekę susidurti. Visi aktoriai savo vaidmenyse turėjo būti ne tik paties filmavimo metu, bet visą laiką, kol buvo aikštelėje. Bendravimas tarpusavyje vyko taip: jeigu aš sakau, jog valgau akmenų šaltieną, tai visi likę turi tuo šventai tikėti. Viskas turėjo būti tikra ir nesuvaidinta. Metodas, kad aš neišėjau iš personažo ir visas tas dienas buvau Antonas, leido labai įsigyventi į šią istoriją.“

Šiltais žodžiais aktorius atsiliepia ir apie britų kolegas, su kuriais teko filmuotis. „Pradžioje buvo nedrąsu, kaip tokioms įžymybėms kaip Lady Leshurr, Darrenui Harriottui ir Jordanui Daviesui viskas čia atrodys, kaip jie elgsis? Tačiau tai – visiški savo srities profesionalai. Nuolat jaučiau iš jų pusės palaikymą ir teigiamas emocijas.“

Siaubo komedijoje „Ghost Bus Tours“ nusifilmavęs Mindaugas Papinigis spalio 31d. tikisi praleisti ilsėdamasis lovoje bei žiūrėdamas įdomius Helovino filmus ir labai skatina visus kitus žmones per vėlines nevažiuoti viešuoju transportu, kapinių lankymą atidėti bent dviem savaitėms ir pasilikti namie.

2020 10 29 12:11
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt