antradienis, balandžio 20 d.
M. Repšys apie sunkiausią vaidmenį: ir keikiausi, ir spjaudžiausi, ir siuntinėjau režisierių
Alfa.lt

Šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ viešės kino ir teatro aktorius, rašytojas Marius Repšys. Jis papasakos daug juokingų nutikimų iš scenos gyvenimo, apie sunkiausius ir keisčiausius savo vaidmenis, apie naujus atradimus ir atskleis, kokioje srityje visai nesigaudo.

„Koks buvo tavo pats keisčiausias vaidmuo?“, – klausė svečio laidos vedėjas Justinas Jankevičius.

„Dabar įsižeis visi Lietuvos gėjai. Yra filmas „Porno melodrama“. Tai filmas apie gėjų porą. Kur aš filmavausi ir man buvo labai sunku. Tikrai aš galvojau „kur aš patekau“, ir keikiausi, ir spjaudžiausi, ir siuntinėjau režisierių ir komandą“, – pasakojo Marius.

Naujų atradimų aktoriui nestinga ne tik teatro ar kino scenoje, jų pats susikuria ir kasdienybėje, vienas tokių – maudynės ežere.

„Bet geras dalykas tame, kad pradėjau maudytis ežere, dabar kiekvieną vakarą važiuoju išsimaudyti. Ritualas prasideda nuo to, kad atvažiuoju prie ežero, nusiimu vieną batą, kitą, kojines, ir t.t., vandeny varliuko pozoj pasėdžiu dvi minutes, išlipu, darau kvėpavimo pratimus, nudžiūnu ir važiuoju namo“, – apie naujus atradimus pasakojo aktorius.

„Ar tiesa, kad aktoriai vaidina, vaidina, bet visiškai neįsivaizduoja, kaip atrodys galutinis produktas?“, – svečio klausė kitas laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis.

„Tu niekados nežinai, kaip atrodys filmas. Gali tik įsivaizduot. Bet kai įsivaizduoji viena, o pamatai kita, gali už galvos susiimt. Buvo filmas, kai pamačiau, skambinau režisieriui ir sakiau „Andriau, labai blogai“, – juokdamasis pasakojo M. Repšys.

Koks tai buvo filmas, ką reikėjo vaidinti ir kokia situacija sukrėtė Marių, kokioje srityje jis visai nesigaudo, kokias užduotis teko atlikti studijoje – sužinosite šiandien, 19.30 val. „Gero vakaro šou“ laidoje per TV3.

2021 01 20 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt