šeštadienis, gruodžio 4 d.
M. Šalčiūtė atsisakė brangiai kainavusių kailinių: labai gailiuosi anksčiau priimto sprendimo
Alfa.lt
Organizatoriai
Monika Šalčiūtė

Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė nusprendė atsisveikinti su 1000 eurų kainavusiais kailiniais. Žinoma moteris kailinius atidavė organizacijai „Tušti narvai“, kad šie būtų panaudojami proteste prieš gyvūnų išnaudojimą.

Mintimis apie kažkada priimtą sprendimą įsigyti kailinius M. Šalčiūtė pasidalijo feisbuke.

„Jau seniai neužbaigtas reikalas.

Prieš kelerius metus įsigijau šiuos kailinius, tačiau po kiek laiko supratau, kad padariau didelę klaidą, ir teko užsidėti vos du–tris kartus. Nors tai padariau jaunesnė ir vedama kitų įtakos (mokydamasi iš vyresnių ir daugiau pasiekusių žmonių), neva kiekviena mergina / moteris savo spintoje turi turėti nors vienus kailinius, šiandien labai gailiuosi anksčiau priimto savo sprendimo.

Gyvūnų žudymas dėl kailio yra be galo brutalus, amoralus bei nepateisinamas. Šių kailinių norėjau atsikratyti jau labai seniai, tačiau nežinojau tinkamo būdo... iki dabar. Parodydama, kad gailiuosi savo veiksmų, dovanoju šiuos 800–1000 eurų vertės kailius organizacijai „Tušti narvai“, kuri atitinkamai juos panaudos protestų metu prieš gyvūnų išnaudojimą. Niekada nevėlu pasielgti teisingai“, – socialiniame tinkle rašė M. Šalčiūtė.

Primename, kad Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vadovė Aistė Gedvilienė parengė Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo pataisas, kuriose siūloma, kad ūkinė veikla laikant ir veisiant kailinius žvėrelius specializuotose fermose būtų uždrausta nuo 2025 m. gruodžio 31 d.

„Uždraudus ūkiuose kailinius žvėrelius auginti, veisti ir žudyti dėl jų kailių, tikėtina, bus sumažinta aplinkos tarša, sutaupyta lėšų invazinių rūšių kontrolei, pagerėtų žmonių, gyvenančių arti kailinių žvėrelių fermų, gyvenimo kokybė, būtų atsižvelgta į visuomenės nuomonę ir tendencijas pasaulyje“, – rašoma įstatymo projekte.

2021 11 17 17:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt