ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
M. Šalčiūtė buvo išduota
tiesa.com

Socialinių tinklų žvaigždė, šokėja Monika Šalčiūtė visai neseniai atskleidė nepavykusių romantiškų santykių su krepšininku detales. Mergina savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo nuotrauka, kuri buvo daryta prieš dvejus metus, ir apgailestavo dėl iššvaistytų metų.

„Čia kai skridau į JAV pas berną, kuris, pasirodo, tuo metu susitikinėjo dar su šešiomis panomis. O vienai iš jų net užstatė vaikelį. Nežinau, ar juoktis, ar verkti... Tik gaila, skaityk, sugadintų metų... Ech tie krepšininkai“, – rašė M. Šalčiūtė.

Vėliau komentaruose Monika tikino, kad buvęs mylimasis jai sakė, kad ji yra jo vienintelė.

„Net nekilo mintis, kad žmogus tokios menkos moralės. Girdėjau žodžius, kad esu vienintelė. O šiai dienai net nesuprantu, kaip čia gaunasi, kuriai jis skaitėsi neištikimas“, – jausmais dalijosi mergina.

Alfa.lt primena, kad prieš metus buvo pasklidusios kalbos apie galimai užsimezgusius Monikos Šalčiūtės ir garsaus krepšininko Donato Motiejūno santykius, nors šios žinios nei viena pusė nepatvirtino. Pirmą kartą jie buvo pastebėti naktiniame klube.

Vėliau sekė keista sutapimų virtinė: D. Motiejūnas išvyko žaisti į Kanadą, kur dažna viešnia tapo ir M. Šalčiūtė. Monikos „Instagram“ buvo publikuojamos nuotraukos, kuriose matomas tas pats vaizdas.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 10 11 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt