šeštadienis, gruodžio 4 d.
M. Šalčiūtė kardinaliai pakeitė įvaizdį: pamatykite
Alfa.lt
Asmeninis archyvas
Monika Šalčiūtė

Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė nusprendė kardinaliai pakeisti savo įvaizdį – moteris tapo raudonplauke.

Tiesa, šis naujas įvaizdis – tik vienam vakarui, kurio akimirkomis M. Šalčiūtė pasidalijo instagramo „stories“.

Kaip vertinate naują Monikos šukuoseną?

Šią savaitę M. Šalčiūtė nusprendė imtis pokyčių ir savo spintoje – atsisakė brangiai kainavusių kailinių.

Žinoma moteris kailinius atidavė organizacijai „Tušti narvai“, kad šie būtų panaudojami proteste prieš gyvūnų išnaudojimą. Mintimis apie kažkada priimtą sprendimą įsigyti kailinius M. Šalčiūtė pasidalijo feisbuke.

„Jau seniai neužbaigtas reikalas.

Prieš kelerius metus įsigijau šiuos kailinius, tačiau po kiek laiko supratau, kad padariau didelę klaidą, ir teko užsidėti vos du–tris kartus. Nors tai padariau jaunesnė ir vedama kitų įtakos (mokydamasi iš vyresnių ir daugiau pasiekusių žmonių), neva kiekviena mergina / moteris savo spintoje turi turėti nors vienus kailinius, šiandien labai gailiuosi anksčiau priimto savo sprendimo.

Gyvūnų žudymas dėl kailio yra be galo brutalus, amoralus bei nepateisinamas. Šių kailinių norėjau atsikratyti jau labai seniai, tačiau nežinojau tinkamo būdo... iki dabar. Parodydama, kad gailiuosi savo veiksmų, dovanoju šiuos 800–1000 eurų vertės kailius organizacijai „Tušti narvai“, kuri atitinkamai juos panaudos protestų metu prieš gyvūnų išnaudojimą. Niekada nevėlu pasielgti teisingai“, – socialiniame tinkle rašė M. Šalčiūtė.

2021 11 19 15:34
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt