trečiadienis, liepos 8 d.
M. Schumacheriui Paryžiaus ligoninėje bus atliekamas inovatyvus gydymas
tiesa.com
Flickr.com
Michaelis Schumacheris

Užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad prieš šešerius metus sunkiai sužeistas „Formulės-1“ lenktynininkas Michaelis Schumacheris pirmadienį slapta pristatytas į vieną iš Paryžiaus ligoninių, kur jį gydys vienas garsiausių šalies chirurgų.

Septynis kartus pasaulio čempionu tapęs lenktynininkas paskutinį kartą viešumoje buvo matytas prieš šešerius metus – prieš patiriant traumą slidinėjant Prancūzijos Alpėse. 50-metį sausį atšventęs M. Schumacheris patyrė rimtas galvos traumas ir keletą mėnesių praleido mediciniškai sukeltoje komoje. Gydytojai teigė, kad sportininkui labai pasisekė, jog jis liko gyvas.

Iki šiol buvo žinoma, kad Michaeliu yra rūpinamasi jo šeimos namuose Šveicarijoje. Sportininko artimieji retai kada dalijasi naujausiomis žiniomis apie lenktynininko būklę.

Tačiau, kaip skelbia „Le Parisien“, pirmadienio popietę M. Schumacheris buvo slapta pristatytas į Pompidou ligoninę, esančią pietvakarinėje Paryžiaus dalyje.

Sportininkas apie 15.40 val. atvežtas mėlynos ir geltonos spalvos greitosios medicinos pagalbos automobiliu, registruotu Ženevoje.

Manoma, kad M. Schumacheriui bus atliktas gydymas, paremtas kamieninių ląstelių transfuzija. Jį atliks prancūzų chirurgas Phillipe Menasche.

69-erių medikas pirmasis pasaulyje 2014-aisiais atliko embrioninių ląstelių transplantaciją pacientui, turinčiam širdies problemų.

M. Schumacheris vis dar yra sėkmingiausias „Formulės-1“ lenktynininkas, pelnęs septynis pasaulio titulus ir surinkęs rekordinį 91 „Grand Prix“ apdovanojimą.

2019 09 10 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt