trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
M. Šedžiuvienė – atvirai apie skyrybas su vyru
tiesa.com

Po žiniasklaidoje pasirodžiusių pranešimų, kad Monika ir Andrius Šedžiai atsidūrė prie skyrybų slenksčio, Monika prabilo apie savo šeimą. 22-ejų mergina tikino, kad jos ir Andriaus santuoką nuolatos drebina pavydas. „Aš esu žiauriai pavydi, bet tai nevyksta be pagrindo“, - mįslingai užsiminė M. Šedžiuvienė.

Prieš dvejus metus Šiauliuose žinomas verslininkas ir politikas Andrius Šedžius susituokė su 16 metų jaunesne dainininke Monika Kvietkute. Svarstančių apie jų poros ateitį niekada netrūko: vieni skaičiavo, kiek laiko ši pora išbus kartu, kiti spėliojo, kodėl šešiolika metų už savo vyrą jaunesnė mergina teka už kartą išsiskyrusio ir tris vaikus turinčio Andriaus. „Man patinka būti šeimos moterimi, jau nuo paauglystės žinojau, kad mano tikslas ne karjera ir pinigai, o šeima“ - sakė Monika.

Monika Šedžiuvienė prisipažino, kad praėjus dvejiems metams nuo įspūdingų vestuvių atsiradęs pavydas trukdo šeimos ramybei. „Neslėpsiu, patikrinu iš kelionių grįžusio vyro telefone esančias žinutes ir elektroninį paštą. Žinau, kad tai kvaila. Tačiau nieko negaliu sau padaryti, esu labai pavydi. Niekada negalvojau, kad taip pavydėsiu savo vyro. Tačiau pavydžiu ne be pagrindo ir Andrius tai žino“, - aiškino Monika. Ji sako, kad ir moterys šiais laikais sau leidžia labai daug. Žinodamos, kad Andrius yra vedęs, jos vis tiek rodo ypatingą dėmesį ir flirtuoja.

Šedžių porą taip pat skiria ir nevienodas požiūris į santuoką bei dėmesį sutuoktiniui. „Andrius įsivaizduoja, kad moteriai labiausiai reikia finansinio saugumo: namo, automobilio, dovanų, drabužių. Tačiau man tai nėra svarbiausi dalykai. Dėmesio trūkumo užpildymas dovanomis man nežavi“, - tvirtino mergina. Gražuolė patvirtino ir gandus apie yrančią šeimą: „Taip, neseniai persikrausčiau gyventi į Vilnių, nes čia daugiau galimybių įsidarbinti. Ketinu siųsti savo gyvenimo aprašymus, ieškoti darbo, tačiau Andrius iš manęs tik juokiasi. Jis nesupranta, kam man reikia dirbti.“

2015 04 15 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt