sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
M. Šedžiuvienė pakomentavo vyro kalbas apie neva siųstą paslaptingą žinutę
tiesa.com
LNK

Pirmadienio „KK2“ laidoje šiaulietis milijonierius Andrius Šedžius sakė, kad žiniasklaidoje skleidžiama žinia, jog jis iš namų išvarė savo žmoną atlikėją Moniką, yra neteisinga. Be to, Andrius teigė, kad prieš savaitę gavo paslaptingą žinutę iš žmonos, jog ši nori grįžti į jųdviejų namus...

„Aš niekada nenorėjau nei skirtis, nei pykčių. Ji taip sugalvojo ir pasakė, kad nebemyli manęs, kad turi kitą. Susirinko daiktus ir išvažiavo į Vilnių. Tai visi tie komentarai, kad aš ją išmečiau iš namų, yra mažų mažiausiai nesąmonė“, – laidoje „KK2“ kalbėjo A. Šedžius.

Andrius sakė, kad niekada nebuvo neištikimas Monikai ir dabar leistų savo žmonai sugrįžti. „Jeigu atvirai, ji iki šiol turi raktus nuo namų tiek Šiauliuose, tiek Vilniuje. Ji bet kada gali grįžti. Be to, yra žinutė praeitą savaitę, kurioje Monika rašė, kad „jeigu yra kokia nors tavo draugė, tai tegul susirenka daiktus ir čiuožia lauk, nes aš grįžtu namo“, – apie žmonos žinutę kalbėjo A. Šedžius.

Pati Monika netruko sureaguoti į šias Andriaus kalbas. Ji teigia, kad tai tik dar vienas vyro bandymas sukurti sensaciją.

„Kai kas tave pažįsta geriausiai. Kai, atrodo, visi aplinkui tik ir kuria intrigėles, ir jau nebežinau, ką čia dar sugalvojus „sensacingesnio“. Aš kartais ir nebežinau, kaip su tuo kovoti, ir rankos svyra. Bet yra žmogus, kuris tave stipriai apkabina ir leidžia pasijusti saugiai ir ramiai. Kartu mes jėga. Kaip sakoma, šunys loja , o mes lekiam pasitikti savo svajonių ateities“, – pasidalijusi nuotrauka su mylimuoju rašė ji.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2338796052799888&set=a.395675820445264&type=3&theater

2019 02 05 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt