pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
M. Šedžiuvienė prakalbo apie naują Airijoje gyvenantį širdies draugą
tiesa.com

Nors Monikai Šedžiuvienei oficialiai išsiskirti su buvusiu sutuoktiniu Andriumi Šedžiumi dar nepavyksta, jos širdyje jau užgimė nauji jausmai.

Šiandien moteris laiminga ir džiaugiasi naujo širdies draugo meile jai ir jos sūnui. LNK laidoje „Nuo... Iki...“ moteris atvirai prakalbo apie naują gyvenimo etapą. Monika neslepia, kad buvo nusivylusi vyrais ir nenorėjo jų dėmesio, tačiau netikėti jausmai užgimė seniai pažįstamam žmogui.

„Jis už mane pora metų vyresnis. Gyvena ir dirba Airijoje. Susipažinome prieš 12 metų, bet bendravimas nevyko tiek laiko. Visai neseniai pradėjome dažniau bendrauti ir pagalvoti, kas būtų, jeigu būtų bendra ateitis. Dažnai girdžiu frazę, kad mano vaiką myli kaip savo“, – atviravo ji.

Nusprendusi viešai prabilti apie naują širdies draugą moteris prakalbo ir apie sužadėtuves. Ant Monikos bevardžio piršto spindintis žiedas sukėlė tikrą diskusijų bangą – ar juodu susižadėjo?

„Man pasakė, kad pasipirš, kai išsiskirsiu oficialiai. Visi taip mano, kad man pasipiršo. Toks žaidimas, taip ir pagalvojau, kad visi taip pagalvos. Gal ir apgalvotas buvo šitas žingsnis, kad atstumčiau kitus vyrus nuo savęs“, – sako Monika.

Buvęs sutuoktinis nebuvo valdingas, nebandė jos kontroliuoti – atvirkščiai: „Buvau apleista, nebuvo domimasi, ką aš noriu veikti, kokios mano problemos. Visi mes mėgstame būti išklausyti ir pakalbinti.“ Monika neslepia, kad norėtų dar kartą ištekėti ir susilaukti dar bent dviejų vaikų. Ji labai norėtų tuoktis bažnyčioje, tačiau šią akimirką nieko neskubina.

„Nenoriu niekur skubėti, nenoriu padaryti klaidingų žingsnių. Viskas yra gerai. Man patinka tas lėtas plaukimas, kartais, atrodo, greitesnis, bet jį pristabdau. Noriu, kad viskas būtų užtikrinta. Nors dabar nėra tų abejonių, bet maža kas, geriau apsidrausti šimtu dešimt procentų, kad po to nereiktų griaužtis, kad skubėjau“, – įsitikinusi ji.

Šaltinis: Alfa.lt.

2018 11 13 09:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt