šeštadienis, gruodžio 4 d.
M. Stonkaus gyvenime – pozityvūs pokyčiai: pradėjo užsiiminėti joga
Alfa.lt
Organizatoriai
Mantas Stonkus

Aktorius Mantas Stonkus penktadienį pasitiko pozityvia nuotaika – žinomas vyras atskleidė pradėjęs užsiiminėti joga.

M. Stonkus į savo instagramo paskyrą sugrįžo pasidalijęs nuotraukomis iš sporto salės.

„Sveiki, čia aš, pozityvusis Mantas, bet dar valgau mėsą ir akys neturi negyvo žvilgsnio, kaip būna kitiems panašaus pozityvumo asmenims. Krč susuko man galvą pastaruoju metu tiek daug naujų dalykų, bet nežinau, kaip tiksliau pasakyti, tai ir nevargsiu.

Joga – zjbs, Crossfitzjbs. Ant kiek visiems Black friday dabar, tai man panašiai, bet – Best friday. Gerai, einu šikt vaivorykštėm, gal nusiraminsiu", - instagrame šmaikštavo M. Stonkus.

Alfa.lt primena, kad šią savaitę M. Stonkus po vairavimo išgėrus skandalo sugrįžo į viešumą. Žinomas vyras pasirodė tinklalaidėje „Vėl tie patys“, kurioje kalbėjo apie įvykio atgarsius ir neigiamas emocijas.

„Pats asmeniškai labai nusiplakiau. Patys žinote mane, kai aš turiu kažkokią krizę, man tai sunku pernešti. Buvo laikas, kai reikėjo vienam namuose pabūti“, – teigė M. Stonkus.

Žinomas aktorius dėkojo širdies draugei Gelminei už palaikymą sunkiu laikotarpiu. „Ačiū Gelminei, kad ji yra ir padėjo man susitvarkyti. Turėjau daug laiko apmąstymams, suprantu, ką padariau. Reikėjo psichologinės pagalbos, niekur nėra, nes prie psichologų nėra priėjimo“, – kalbėjo M. Stonkus ir pridūrė, kad kardinaliai pakeis savo gyvenimą.

„Pasidariau išvadų. Dabar gal anksti šnekėti, dar nedaug laiko praėjo. Kardinaliai reikės pakeisti savo gyvenimą. Manau, kad reikės atsisakyti alkoholio“, – pasakojo žinomas vyras.

2021 11 19 19:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt