ketvirtadienis, gegužės 28 d.
M. Stonkus patvirtino kalbas apie santuokos krizę: čia yra mūsų teisė gyventi taip, kaip mes norime
tiesa.com
P. Peleckis
Indrė ir Mantas Stonkai

Viešumoje vis netyla kalbos apie Manto Stonkaus ir Indrės Stonkuvienės santuokos krizę. Žinomas vyras šiuos gandus patvirtino.

Kalbas apie žinomos poros santykių krizę pakurstė tai, kad M. Stonkus su žmona Indre vis rečiau pasirodo viešumoje, taip pat socialiniuose tinkluose sutuoktiniai neskelbia bendrų nuotraukų.

Penktadienį M. Stonkus feisbuke pasidalijo istorija, kuria patvirtino kalbas apie santuokos krizę ir tai, kad pora nebegyvena kartu.

„Įsivaizduokit, kai girtas senis kokiame madingame bare bando pasilaižyti su ką tik pilnametystės sulaukusia mergaite. Ji bando jį atstumti, bet po kelių minučių jis vėl lėtai bando savo laimę. Jis gerai apsirengęs, pasikvepinęs, bet iš burnos nemaloniai smirda alkoholiu ir cigaretėm. Jis užkanda gumos, pabaigia kokteilį ir vis tiek bando.

Jis žino, kad elgiasi nelabai etiškai, bet kol mergaitė atsisako, jis nieko blogo juk nedaro – taigi rankos nelaužia ir per prievartą liežuvio į burną nekiša(!), – bet vis tiek bando. Kai mato, kad nepavyks, tada nueina pas kitą auką, bando laimę su ja, bet nuo gretimo staliuko viena akimi stebi mergaitę.

Mergaitė truputį atsikvepia, bet dvi minutės poilsio, ir šalia jos jau sėdi kitas senis – įsistatęs kiaulės akis, su tais pačiais kvapais ir pasitikėjimą savimi spinduliuojančiomis manieromis – bando šnekinti savo auką su intencija jai įkišti liežuvį į burną. Nemaloniausia yra tai, kad jie turi teisę lįsti prie pilnametės.

Dar nemaloniau, kad jie turi patirties tokiuose dalykuose ir žino, kad jiems gali pavykti, jeigu tik auka bus pasimetusi ir naivi. Ir visada yra tikimybė, kad mergaitė sutiks pasivažinėti jo džipu, o paskui pirtelė ir visi tolimesni veiksmai, kurių protingam žmogui aiškinti nebereikia. Vėliau jis toje pačioje, pirtyje, galės pasigirti savo įtakingiems seniams, kokį gerą trofėjų apturėjo. Būtent taip su mumis šiuo metu elgiasi žurnalistai ir visuomenė.

Stebint socialines medijas jau kelis mėnesius aišku, jog mes su Indre nebegyvename kartu. Ir čia yra mūsų pasirinkimas ir mūsų teisė gyventi taip, kaip mes norime, ir neturime niekam aiškinti, kas, kaip ir kodėl. Mes esame suaugę žmonės, mylintys tėvai ir geri draugai, ir mes visada būsime Stonkai, nesvarbu, po vienu stogu ar atskirai. Aš ne krepšininkas, o Indrė ne Stonkė, ir mūsų skalbiniai džiovinami džiovyklėje.

Mergaitė turi teisę sėdėti bare, seniai – irgi turi. Ir niekam nebūtų smagu, jei bare sėdėtų tik vieni arba kiti, kontaktas visada smagus, nu, bet nebūtina lįsti laižytis“, – rašė M. Stonkus.

2019 06 28 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt