šeštadienis, gegužės 21 d.
M. Stonkus po skandalo grįžo į eterį: prakalbo apie sunkius išgyvenimus
Alfa.lt
Organizatoriai
Mantas Stonkus

Aktorius Mantas Stonkus po vairavimo išgėrus skandalo grįžo į viešumą. Žinomas vyras pasirodė tinklalaidėje „Vėl tie patys“, kurioje kalbėjo apie įvykio atgarsius ir neigiamas emocijas.

M. Katlerio paklaustas, ar stebėjo spaudą, M. Stonkus teigė, kad buvo atsiribojęs nuo naujienų.

„Ne, nežiūrėjau, nieko nežiūrėjau. Palaikyt manęs nereikia, aš palaikymo nelabai laukiau. Turėjau sunkią savaitę, pats kaltas esu“, – pasakojo M. Stonkus.

„Pats asmeniškai save labai nusiplakiau. Patys žinote mane, kai aš turiu kažkokią krizę, man tai sunku pernešti. Buvo laikas, kai reikėjo vienam namuose pabūti“, – teigė M. Stonkus.

Žinomas aktorius dėkojo širdies draugei Gelminei už palaikymą sunkiu laikotarpiu. „Ačiū Gelminei, kad ji yra ir padėjo man susitvarkyti. Turėjau daug laiko apmąstymams, suprantu, ką padariau. Reikėjo psichologinės pagalbos, niekur nėra, nes prie psichologų nėra priėjimo“, – kalbėjo M. Stonkus ir pridūrė, kad kardinaliai pakeis savo gyvenimą.

„Pasidariau išvadų. Dabar gal anksti šnekėti, dar nedaug laiko praėjo. Kardinaliai reikės pakeisti savo gyvenimą. Manau, kad reikės atsisakyti alkoholio“, – pasakojo žinomas vyras.

„Labai daug žmonių rašė. Aš suprantu, kad žmonėms yra skaudu, man irgi skaudu“, – teigė M. Stonkus.

„Jeigu nuostolį vertinant, tai maksimali bauda nuo tūkst. iki 75 tūkst. <...> Aš dar baudos negavau. Aš nekalbu apie pinigus, aš kalbu apie moralinį nuostolį. Dar ateis teismo sprendimai, dar bus baudos visokios. Tiesiog laukiu, kad greičiau pasibaigtų viskas“, – apmaudo neslėpė M. Stonkus.

M. Stonkus pripažino, kad skaitė nemalones asmenines žinutes. „Aišku, jos nėra malonios. Poelgis irgi nėra, už kurį reikėtų paglostyti. Bet aš jau sau baudelę susimokėjau“, – sakė M. Stonkus.

Alfa.lt primena, kad M. Stonkus spalio 31 d. popietę socialiniame tinkle „Facebook“ prisipažino savaitgalį sėdęs prie vairo neblaivus ir įkliuvęs pareigūnams.

„Savaitgalį padariau taip, kaip niekada gyvenime negalvojau, kad darysiu – būdamas draugų sodyboj girtas sėdau prie automobilio vairo,“ – savo paskyroje rašė jis.

M. Stonkus teigė suprantantis, kad toks jo elgesys ne tik sukėlė riziką nukentėti kitiems žmonėms, bet ir pakenkė jo kaip „gero tėvo ir vyro“ reputacijai tarp šeimos narių.

„Prisiimsiu visą pagal rašytus ir nerašytus įstatymus man priklausančią atsakomybę, – toliau įraše dėstė M. Stonkus. – Labai atsiprašau žmonių, kurie mane gerbė ir manim tikėjo. Aš juos nuvyliau“.

Kaip portalui Alfa.lt teigė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Asta Šuminienė, asmuo, kuriam nustatytas 1,67 promilės girtumas, Zarasų rajone, Dusetų miestelyje buvo sustabdytas apie 22.40 vakaro. A. Šuminienė nenurodė, kad sustabdytas asmuo – tikrai M. Stonkus. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pagal Baudžiamojo kodekso 281 str. už tokį nusižengimą gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

2021 11 16 11:58
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt