ketvirtadienis, sausio 20 d.
M. Stonkus sukūrė „memą“ apie save: prajuokino internautus
Alfa.lt
Organizatoriai
Mantas Stonkus

Komikas, aktorius Mantas Stonkus sukūrė interneto „memą“ apie save. Žinomas vyras, nusprendęs atsisakyti alkoholio, nepraleido progos apie tai pajuokauti, o rezultatu pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Komentarai įjungti“, – trumpai „memą“ apibūdino M. Stonkus.

Nuotraukoje panaudota sena rusiška iliustracija, kurioje žmogus atsisako alkoholio, o viršuje parašyta „Ne!“. M. Stonkus ant iliustracijos uždėjo savo veidą.

Naujasis aktoriaus „memas“ prajuokino internautus. „Atiduos teises, reikės atšvęsti“, „Turint tokius kiaušus, kad drįst iš savęs taip pasijuokt, turėtų būti biški nepatogu vaikščioti su jais“, „Bus tų teisių, o dabar švenčių metas, su artėjančiom!“, – komentavo M. Stonkaus sekėjai.

Alfa.lt primena, kad spalio pabaigoje prie vairo neblaivus įkliuvęs M. Stonkus nusprendė atsisakyti alkoholio. “Pasidariau išvadų. Dabar gal anksti šnekėti, dar nedaug laiko praėjo. Kardinaliai reikės pakeisti savo gyvenimą. Manau, kad reikės atsisakyti alkoholio“, – po įvykio į eterį sugrįžęs kalbėjo žinomas vyras.

„Jeigu nuostolį vertinant, tai maksimali bauda nuo tūkst. iki 75 tūkst. [...] Aš dar baudos negavau. Aš nekalbu apie pinigus, aš kalbu apie moralinį nuostolį. Dar ateis teismo sprendimai, dar bus baudos visokios. Tiesiog laukiu, kad greičiau pasibaigtų viskas“, – apmaudo neslėpė M. Stonkus.

2021 12 09 15:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt