antradienis, rugpjūčio 3 d.
M. Vitulskis vasara džiaugiasi nuosavame žemės sklype – planuose pastatyti lieptą, pirtį ir namą
Alfa.lt

Laidoje „Vakarėja“ su Martynu Starkumi viešėjęs operos solistas tenoras M. Vitulskis pasakojo, kad šiuo metu kūrybine prasme gyvena ne taip aktyviai kaip norėtųsi. Operos pasaulio žvaigždė neslėpė, kad buvo įpratęs prie greito gyvenimo tempo, todėl karantininė pauzė supurtė jo kasdienybę.

Laidos vedėjas nepraleido progos pasiteirauti, ar Merūnas yra griežtas savo vaikams. „Daugelį žmonių teks nuvilti, bet šeimoje esu piktasis policininkas“, – sakė žinomas vyras. Per karantiną Merūnas pasakojo pradėjęs gaminti – kepė tortą. Dainininkas pasakojo labai mėgstantis išmokti naujų dalykų – per mėnesį vis kažką naujo. Laidoje jis prisiminė ir kurioziškas situacijas, kurios nutiko dainuojant garsiausiose pasaulio scenose.

„Džiaugiuosi, kad lietuvoje yra nuostabi tiek aktorystės, tiek dainavimo mokykla. Labai visko gyvenime dar norėčiau pabandyti: ir dramos spektakliuose pavaidinti, ir kine nusifilmuoti“, – kalbėjo Merūnas.

Laidos kūrybinė komanda atliko žurnalistinį tyrimą, kurio metu nuvyko į Vitulskiams priklausiantį sklypą Trakų raj. ir parodė, kaip vasarą gyvena žinoma šeima. Garsenybės planuose – sklype pastatyti lieptą, pirtį ir namą.

Laidos žiūrovai turės unikalią galimybę pamatyti, kaip Merūnas atrodo visai kitoje aplinkoje – atliekantis ūkio darbus. Dainininkas pasakojo, kad jo vaikai iš karto užmezgė ryšį su gamta, rado įvairiausių veiklų. Praėjusią vasarą per kaitras Vitulskiai leido laiką namuose. Taip užgimė noras turėti savo žemės plotą, kur būtų galima pasideginti, pailsėti, pabūti gamtoje.

„Su Erika svajojome turėti savo žemės erdvę tam, kad galėtume atsijungti nuo visko. Kai atvažiavau čia, buvo krūmynai, iki ežero net nepriėjau. Pradėjome viską valyti, šienauti ir supratome, kokia graži vieta. Ir hamakams bus vietos, ir vaikams su varlėmis pabendrauti. Gal iš veido nesimato, bet esu labai laimingas“, – pirkiniu džiaugėsi M. Vitulskis.

2020 07 12 20:03
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt