penktadienis, balandžio 16 d.
M. Vžesniauskaitė susilaukė vaikelio: naujieną pranešė J. Caudwellas ir atskleidė naujagimio vardą
Alfa.lt

Sportininkė, olimpietė Modesta Vžesniauskaitė ir jos mylimasis, milijardierius verslininkas Johnas Caudwellas gyvena laime - pora susilaukė vaikelio. 

Džiugią žinią pranešė J. Caudwellas socialiniuose tinkluose pasidalijęs pirmąja nuotrauka su sūnumi. Garsus vyras atskleidė, kad naujagimiui pora suteikė Williamo Johno vardą.

View this post on Instagram

A post shared by John Caudwell (@johncaudwell)

Milijardierius J. Caudwellas turi penkis vaikus, Modesta turi sūnų. „Dauguma vyrų mano, jog didžiąją dalį tėvystės pareigų jie atliko iki sulaukdami 50-ies, tačiau turėsime dar vieną kūdikį ir man dar reikia daug ką nuveikti, todėl turiu likti tvirtas ir sveikas. Padėsiu keisti sauskelnes ir valgydinsiu, kaip kad dariau augindamas kitus savo vaikus“, – anksčiau pasakojo J. Caudwellas.

Lietuvei M. Vžesniauskaitei tai yra antras vaikelis. Moteris iš pirmosios santuokos augina 8 metų sūnų. Modesta anksčiau teigė labai laukianti antrojo vaikelio atėjimo.

„Manau, visą gyvenimą ieškojau tokio vyro kaip Johnas. Man nereikia prabangos, tik gero žmogaus, kuriuo galiu pasitikėti ir kuris mane gerbia. Johnas man visa tai suteikia. Patinka, kad gyvenimas su juo yra nuotykis ir mudu esame laimingi. Jis man yra viskas ir negaliu sulaukti, kol gims mūsų sūnus“, – interviu sakė M. Vžesniauskaitė.

2021 03 16 17:53
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt