penktadienis, sausio 21 d.
Madonna supyko ant instagramo už pašalintus seksualius kadrus: tai seksistiška
Alfa.lt
Scanpix
Madonna

Madonna iš naujo instagrame įkėlė pakoreguotas nuotraukas, kuriose matėsi nuoga krūtinė po to, kai jos buvo pašalintos dėl pažeistų socialinio tinklo taisyklių, skelbia Dailymail.

Garsenybė teigė, kad šios taisyklės, jos manymu, yra „seksistiškos“ ir palygino nepajudinamą socialinę stigmą aplink moters spenelį su „melu“, pasakojančiu apie piligrimų „taikų“ elgesį su vietiniais amerikiečiais per padėkos dieną.

„Aš iš naujo įkėliau nuotraukas instagrame, kai jos buvo pašalintos be jokio perspėjimo ar pranešimo... Priežastis, kodėl jo buvo pašalintos – per daug apnuoginta mano krūtinė.

Tai vis dar stulbina mane, kad mes gyvename kultūroje, kuri leidžia rodyti kiekvieną moters kūno dalį, išskyrus spenelius. Tarsi tai būtų vienintelė moters anatomijos dalis, kurią galima seksualizuoti. Speneliai, kurie maitina kūdikį.

Negi negali vyrų speneliai būti erotiški? O kaip dėl moters sėdmenų, kurie niekada necenzūruojami. Dėkoju, kad sugebėjau išlaikyti sveiką protą per keturis dešimtmečius trukusią cenzūrą... Seksizmas...

Puikiai sutampa su melu, kuriuo mes buvome įpratę patikėti apie piligrimus, taikiai laužančius duoną su Amerikos indėnais, kai nusileido Plimuto uoloje! Dieve, palaimink Ameriką“, – instagrame skelbė dainininkė.

Alfa.lt primena, kad prieš kelias dienas Madonna vėl šokiravo internetą - įžymybė pasidalijo itin seksualiomis nuotraukomis.

Nuotraukų serijoje, įamžintoje ant lovos, Madonna dėvėjo tik apatinius. Vienoje nuotraukoje garsenybė parodė savo nuogą krūtinę.

Komentarų skiltyje kai kurie gerbėjai tvirtino, kad instagramas nėra seksualinio turinio tinklalapis.

Madonna parodė ne tik krūtinę, bet ir sėdmenis, kuriuos dengė tik tinklinės pėdkelnės.

„Tai jau darosi gėdinga. Tavo vaikai turėtų tavimi didžiuotis. Liaukis rodyti savo nuogą kūną, mes jau pakankamai matėme“, – komentavo vienas internautas.

2021 11 26 13:58
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt