šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Madonnos 62-asis gimtadienis Jamaikoje: dainininkė pasidalijo audringo vakarėlio akimirkomis
Alfa.lt

Legendinė dainininkė Madonna su artimaisiais ir vaikinu Ahlamaliku Williamsu audringai atšventė savo 62-ąjį gimtadienį Jamaikoje, skelbia People.

Savaitgalį garsi dainininkė ir 6 vaikų motina socialiniuose tinkluose pasidalijo keletu gimtadienio akimirkų, įskaitant šiltas dvynių Esteros ir Stellos nuotraukas. Kai vakarėlis jau įsibėgėjo, Madonna taip pat pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame dainininkė sėdi šalia savo mylimojo, susirinkę švečiai šoka ir dainuoja.

View this post on Instagram

???????????????????????? Thank you for being so welcoming!! ????????????!! @ahla_malik @legit.rbn @loicmabanza @sashadm @danielesibilli @marvin.gofin @shhhrrera @baylie_olsen @mccall_olsen #davidbanda #mercyjames #estere #stella

A post shared by Madonna (@madonna) on

Gimtadienio šventė buvo surengta pora dienų po Madonnos sūnaus Rocco Ritchie 20-ojo gimtadienio. „Su gimtadieniu Rocco“, - socialiniame tinkle rašė Madonna, pasidalijusi keletu judviejų nuotraukų. 

„Kaip 20 metų praėjo taip greitai? Aš tave myliu labiau, negu kada nors žinojai“, - pridūrė dainininkė.

View this post on Instagram

Happy Birthday Rocco ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????‍♂️ ???? How did 20 years go by so fast ? .................. I Love You more than you will ever know ???? #rocco #birthday #20/20 ????

A post shared by Madonna (@madonna) on

Madonna taip pat turi 23-jų dukrą Lourdes Leon, 14-os sūnų Davidą Bandą ir dukrą Mercy James.

Šiais metais dainininkė patyrė ne vieną traumą, dėl kurios turėjo atšaukti naujo turo pasirodymus, kol dėl COVID-19 pandemijos turas galutinai buvo sustabdytas.

Gegužės mėnesį, netrukus po to, kai pasidalijo, kad jos testai buvo teigiami dėl koronaviruso antikūnų, Madonna atskleidė, kad sirgo turo metu.

„Aš sirgau turo Paryžiuje pabaigoje su kitais savo šou nariais. Mes galvojome, kad tiesiog sunkiai peršalome. Ačiū Dievui, kad dabar esame sveiki“, - tuo metu sakė Madonna.

2020 08 17 13:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt