pirmadienis, birželio 1 d.
Maišelį pinigų radusi britė neskubėjo jo pasisavinti
tiesa.com

Savaitgalį pailsėti į Italiją išvykusi garbaus amžiaus Londono gyventoja viešnagės metu rado didžiulę sumą pinigų, tačiau jų pasisavinti moteris nenorėjo.

Savaitgalio išvykos metu 67 metų britė, nepanorusi atskleisti savo vardo, aplankė Neapolį, Romą ir Florenciją, o paskutinė jos stotelė buvo garsioji Venecija bei žymiausi šio salų miesto objektai.

Šeštadienį vakare miestą pasiekusi turistė apie 21 val. vaikščiodama netoli Rio dei Tre Ponti kanalo pastebėjo plastikinį maišelį, o jį pakėlusi pamatė, kad viduje – daugybė eurų banknotų.

Britė į šį radinį reagavo ne kaip į sėkmės šypsnį – moteris nutarė, kad negali savintis rastų pinigų ir nunešė juos į artimiausią policijos nuovadą, kad pareigūnai surastų šeimininkus.

Vietos spauda paskelbė, kad maišelyje buvo 2700 eurų įvairiomis kupiūromis, o policija mano, jog pinigai susiję su nusikalstama veikla.

Italų spauda aukština moterį už neįprastą sąžiningumą bei principingą elgesį, tuo tarpu britė prisipažino, kad vertina ir tiki policijos pareigūnų darbu, esą visi taip turėtų elgtis, o ypač šiais neramiais laikais, kai Europą krečia teroro aktai.

Beje, moteris yra policininko mama.

2017 09 18 12:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt