antradienis, liepos 5 d.
„Maneskin“ paskelbė atšaukiantys koncertus Rusijoje: solidarizuojamės su Ukrainos žmonėmis
Alfa.lt
Scanpix
Grupė „Maneskin“

Pirmadienį grupė „Maneskin“ paskelbė atšaukiantys koncertus Rusijoje. Praėjusiais metais dainų konkursą „Eurovizija“ laimėję rokeriai tokiu būdu išreiškia palaikymą šiuo metu karą išgyvenančiai Ukrainai.

Apie savo sprendimą „Maneskin“ paskelbė oficialioje instagramo paskyroje.

„Mes džiaugiamės galėdami jums pranešti, kad „Loud Kids Tour“ tapo pasauliniu. „Loud Kids Tour“ tapo garsesnis ir pamatysite mūsų pirmąjį koncertą Šiaurės Amerikoje.

Visos mūsų perkeltos „European Indoor“ datos buvo atnaujintos dėl paklausos ir mes pridėjome keletą naujų visiems, kurie praleido galimybę įsigyti bilietus.

Bilietų pardavimas prasideda penktadienį, kovo 25 d. Taip pat labai norime padėkoti už supratingumą per šį ilgą laikotarpį. Žinome, kad kantriai laukėte šio pranešimo ir esame labai dėkingi visiems mūsų mylimiems gerbėjams už jūsų meilę, palaikymą ir supratimą.

Pasiilgome jūsų, pasiilgome pasirodymų ir nekantraujame vėl groti jums visiems! Visą informaciją, susijusią su pasirodymais ir jūsų bilietais, rasite nuorodoje profilio aprašyme.

Žinoma, labai sunku pranešti apie artėjančius koncertus, kai Ukrainoje vyksta baisus karas ir nekalti žmonės kenčia. Mes jaučiamės sugniuždyti dėl Ukrainos žmonių ir solidarizuojamės su jais. Ir dėl valdžioje esančių žmonių sprendimų, turinčių įtakos tiek daug nekaltų žmonių gyvenimams, mes atšaukiame koncertus Rusijoje. Mums visiems reikia kartu stovėti už taiką dabar ir visada“, – instagrame skelbė grupė „Maneskin“.

2022 03 22 13:35
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt