sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Marilyn Mansono draugas ir grupės narys įtariamas išžaginimu
tiesa.com

Sužinojęs, kad buvusi artimo draugo mergina šį apkaltino išprievartavimu, Marilyn Mansonas nedvejodamas atleido ilgametį grupės bosistą Twiggy Ramirezą.

Triukšmui dėl kino magnato Harvey Weinsteino įtariamo lytinio smurto apėmus ir muzikos industriją, M. Mansonas sakė nusprendęs atsisveikinti su ilgamečiu grupės nariu Jeordie White'u, kuris pats kaltinimus išžaginimu neigia. Sceninis J. White'o slapyvardis yra Twiggy Ramirezas ir kartais jis taip pat būdavo pagrindinis grupės gitaristas.

„Per ateinančias gastroles jis bus pakeistas. Linkiu jam sėkmės“, – vėlai antradienį tviteryje parašė M. Mansonas, kuris platesnio paaiškinimo nepateikė.

Gitaristas buvo atleistas penkios dienos po to, kai Jessicka Addams, gotikinio roko dainininkė ir grupės „Jack Off Jill“ lyderė, apkaltino jį lytine prievarta, įskaitant išžaginimą, 10-ame dešimtmetyje, kai jie dar palaikė santykius.

Jessicka socialiniame tinkle „Facebook“ rašė, jog J. White'as išžagino ją ranka laikydamas už kaklo ir jog jos klyksmai „Ne“ buvo pakankamai garsūs, kad įsikištų kambario draugas.

H. Weinsteino skandalą atkartoja Jessickos teiginys, kad vyrų dominuojama muzikos industrija liepė jai tylėti.

„Įrašų studija aiškiai baiminosi, kad didelė Marilyn Mansono mašina panaudos savo galią ir sunaikins ne tik „Jack Off Jill“, bet ir mano vardą „Jessicka“, – rašė ji.

„Spaudimas ir kaltė dėl neišvengiamų mano išžaginimo istorijos padarinių mano grupės pragyvenimo šaltiniui, laimei ir sėkmei vertė mane daug metų tylėti“, – sakė Jessicka. Ji vėliau su „Jack Off Jill“ būdavo „apšildanti“ muzikantė per M. Mansono gastroles.

J. White'as vėlai trečiadienį paskelbė pareiškimą, kuriame sako, kad „tik neseniai sužinojo apie šiuos daugiau kaip 20 metų senumo įtarimus“.

„Aš netoleruoju jokio sekso be abipusio sutikimo, – sakė jis. – Jei kam nors sukėliau skausmo, atsiprašau ir tikrai apgailestauju.“

J. White'as pridūrė, kad „skirs kažkiek laiko pabūti su šeima ir sutelks dėmesį į kelių blaivybės metų palaikymą“.

Jessicka viešai prabilo tokiu metu, kai vis daugiau moterų Holivude kaltina H. Weinsteiną ir kitus šios industrijos vyrus lytine prievarta. Moterys taip pat sako, kad dėl savo karjerų bijojo prabilti anksčiau.

Jessicka, tviteryje reaguodama į J. White'o atleidimą, padėkojo M. Mansonui ir parašė, kad visuomenei būtina daugiau kalbėti apie lytinį smurtą.

M. Mansonas, prieštaringai vertinamas dėl šėtoniškos išvaizdos ir okultiškų dainų žodžių, šiuo metu sveiksta po sužeidimo, kurį patyrė spalio 1 dieną per koncertą Niujorke ant jo užgriuvus scenos dekoracijai.

2017 10 26 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt