sekmadienis, liepos 5 d.
Martynas Pocius: „Keista tik stebėti rinktinės žaidimą” (video)
tiesa.com

Pastarąjį sezoną traumų persekiotas Martynas Pocius jau gali sportuoti visa jėga. Sėkmingai reabilitaciją Vilniuje atlikęs krepšininkas jau pradėjo pasirengimą sezonui su Lietuvos čempionu Kauno „Žalgiriu“.

„Jaučiuosi tikrai neblogai. Žinoma, šiek tiek mažų skausmų yra, bet jau galiu dirbti visa jėga. Vasarą šiek tiek skyriau laiko treniruotėms su kamuoliu“, – pasakojo sporto ir reabilitacijos centre Vilniuje sėkmingai reabilitaciją baigęs 29-erių metų krepšininikas.

M. Pocius patikino reabilitacijai skyręs daug jėgų: treniravo ir masažavo raumenis, stiprino kūną, bei daug ilsėjosi.

Dėl traumų šią vasarą jis pirmą kartą per penkerius metus nutarė praleisti be Lietuvos rinktinės, bet atidžiai sekė, kaip nacionalinei komandai sekasi rengtis Europos čempionatui.

„Šią vasarą sveikata neleido žaisti, o viskas nuo jos ir priklauso – jei tik kūnas leis, tikrai atstovausiu savo šaliai, jeigu tik būsiu kviečiamas,” – sakė žinomas krepšininkas.

Sportininkas prispažino, kad yra „keista stebėti rinktinę iš šalies, kai esu pratęs būti su ja,” tačiau jau antrąsias Europos krepšinio čempionato rungtynes sėkmingai sužaidusi komanda jam atrodo „tikrai neblogai.”

„Gerą įspūdį palieka jaunieji krepšininkai – jie žaidžia drąsiai,” – kolegas pagyrė profesionalus krepšininkas.

Kaip M. Pocius ruošėsi grįžimui į aktyvų sportą, galite pamatyti šiame video:

2015 09 07 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt