ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Mažiausias Britanijoje gimęs kūdikis atšventė 1-ą gimtadienį
tiesa.com
Facebook.com, Kym Brown
Ryanas Evansas, Isabella ir Kym Brown

Nepaisant visų gydytojų prognozių, mažiausias Britanijoje gimęs kūdikis atšventė pirmąjį gimtadienį.

24-ą nėštumo savaitę pernai birželio 14 d. gimusi mažiau nei svarą svėrusi Isabella buvo tokia maža, kad jos delniukai buvo mažesni už 1 penso monetą, rašo Metro.co.uk.

Nepaisant visų prognozių, mergaitė sulaukė pirmojo gimtadienio, kurį atšventė išties džiugiai. Tą pačią dieną šį šeimai svarbų pasiekimą savaip įamžinti nusprendė ir mergaitės tėtis Ryanas Evansas (26). Pastarasis pasipiršo savo mylimajai, Isabellos mamai Kym Brown (25).

Sudainavus dukrai skirtą „Happy Birthday“ ir padėjus užpūsti žvakutes ant torto, Ryanas ėmė dėkoti svečiams, kad šie atvyko paminėti tokios gražios šventės.

„Žinoma, tai ne tik gimtadienio šventė. Tai išgyvenimo šventimas, – sakė jis. – Ilgą laiką mes nežinojome, ar pasieksime šį tašką. Pagaliau mes esame šeima. Liko padaryti tik vieną dalyką, kad tokia taptume iš tiesų.“

Tai išgirdusi Kym atsisuko į tarp svečių buvusį jos tėtį ir pasakė: „Ar girdėjai tai?“

Tada Ryanas priklaupė ant vieno kelio ir parodė žiedą su deimantu. Rankose dukrelę laikanti ir be galo nustebusi Kym tik palinksėjo galva.

Sužadėtuvės tapo porai itin sudėtingų metų kulminacija. Prieš metus mažoji Isabella į pasaulį ėmė belstis 24-ą nėštumo savaitę. Kym buvo atliktas skubus cezario pjūvis. Mergaitė svėrė vos 340 g.

Po dviejų sudėtingų operacijų ir mėnesių nežinios, pernai gruodį šešių mėnesių Isabellai gydytojai leido grįžti namo.

„Po visko, ką patyrėme, šiandien yra laimingiausia diena mano gyvenime, – sakė Kym vakarėlyje ir dėkojo Ryanui už tai, koks nuostabus tėtis jis yra. – Mūsų gražus mažasis stebuklėlis sulaukė vienerių. Tokiai mažai kovotojai tai didelis pasiekimas. Labai ja didžiuojuosi, nuostabiausiu žmogumi, kokį tik pažįstu. Jos šypsena padeda man ištverti kiekvieną dieną.“

Ryanas prisipažino, kad prieš pasiperšant savo dukters mamai svečių akivaizdoje jis turėjo sukaupti visą drąsą. „Negaliu sulaukti, kada tapsime vyru ir žmona“, – pridūrė jis.

2019 06 18 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt