penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Mega žvaigždė R. Kelly, apkaltintas nepilnamečių išnaudojimu, pasidavė policijai
tiesa.com
facebook nuotrauka

Robert Sylvester Kelly, Grammy apdovanojimų laimėtojas bei pasaulinė R&B žvaigždė, jau daugiau nei dešimtmetį užsiiminėjęs lytiniais aktais su nepilnametėmis, pats pasidavė policijai. Jis kaltinamas dalyvavęs daugiau nei dešimtyje tokių aktų, dėl keturių iš jų - nuteistas.

Iš pastato R. Kelly išėjo apsuptas savo komandos narių bei apsaugos darbuotojų. Į nuovadą dainininkas išvežtas furgonu tamsintais langais. Apie 20:15 vietos laiku automobilis sustojo prie policijos nuovados ir R. Kelly, padedamas minią laikančių apsaugos darbuotojų įėjo į policijos skyrių.

Netrukus Čikagos policijos atstovas spaudai Anthony Guglielmi socialinio tinklo Twitter platformoje pranešė, kad dainininkas sulaikytas. Anksčiau R. Kelly teigė buvęs šokiruotas jam mestų kaltinimų ir ketinąs savo vardą išteisinti teismo metu.

52-jų metų amžiaus sulaukęs vyras apkaltintas praėjus dviems mėnesiams po šešių valandų trukmės dokumentinio filmo, kuriame moterys kaltina R. Kelly seksualiniais nusikaltimais, pristatymo.

Galimai egzistuoja 40-ties minučių trukmės vaizdo įrašas, kuriame R. Kelly užfiksuotas lytiškai santykiaujantis su keturiolikmete.

Prieš tai klijento kaltę neigęs jo advokatas Steven Greenberg vakar savo Twitter paskyroje pranešė, kad R. Kelly policijai pasiduos iki vidurnakčio. Jei dainininkas bus nuteistas, jo galėtų laukti maksimali bausmė už šio pobūdžio nusikaltimus - 70 metų kalėjimo.

2019 02 23 13:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt