antradienis, rugpjūčio 4 d.
Meghan ir Harry gimus atžalai sulaužys dar vieną karališkąją tradiciją?
tiesa.com
Flickr.com

Ar Meghan Markle ir princas Harry, susilaukę vaikelio sulaužys dar vieną karališkąją tradiciją? Kaip skelbia portalas Eonline.com, karališkoji pora jau ėmė galvoti apie savo atžalos išsilavinimą ir svarsto pirmagimį siųsti mokytis į privačią ACS Egham tarptautinę mokyklą, siūlančią amerikietiškas pamokas 4-18 metų vaikams. Be to, ši ugdymo įstaiga yra labai arti Sasekso kunigaikščių būsimų namų – Frogmore kotedžo Vindzoro rezidencijoje.

Būdami maži princas Williamas ir Harry lankė Etono berniukų koledžą. Kembridžo kunigaikščių vyriausias sūnus princas George’as mokosi Thomas Londono dienos mokykloje, kurioje taip pat dėstoma pagal britiškąjį modelį, tačiau joje galima rinktis ir amerikietiškas pamokas.

reklama

Pranešama, kad Meghan ir Harry savo vaikui nori suteikti „labiau įvairiapusišką išsilavinimą“. Be to, M. Markle „siekia, kad jos atžala kuo daugiau žinotų apie savo amerikietiškas šaknis“.

Kensingtono rūmai kol kas nepatvirtino, ar ši informacija yra teisinga.

„Sunday Times“ rašoma, kad, nors pinigai karališkajai šeimai tikrai nėra problema, leisdami savo vaiką mokytis į ACS Egham tarptautinę mokyklą jie sutaupys nuo 13 000 iki 32 000 dolerių per metus. Mokslas šioje privačioje ugdymo įstaigoje kišenę patuštins 50 000 dolerių.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 02 18 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt