trečiadienis, liepos 8 d.
Meghan Markle sūnėnas, vos kelios valandos iki gimstant jos vaikeliui, sužalotas muštynėse
tiesa.com
stop kadro nuotrauka

Meghan Markle sūnėnas, 26 metų amžiaus Tyler Dooley buvo sužalotas muštynėse, kuriose dalyvavo apie 20 žmonių. Pasak policijos jaunas vyras buvo nusviestas ant žemės apie 11:15 vakaro vietos laiku šalia Wonder Bur Lounge baro Oregone. 

Teigiama, kad jis patyrė kojos traumą. Grants Pass policijos atstovas spaudai teigė, kad policijos pareigūnai į įvykio vietą buvo iškviesti dėl neramumų kuriuos sukėlė nuo 15 iki 20 žmonių, kurių metu buvo sužalotas Tyler Dooley. Pats vyras tikino, kad jis nėra auka.   

Incidentas įvyko vos kelios valandos iki jo tetai Meghan pagimdant pirmagimį sūnų ankstyvą pirmadienio rytą.   

Sulaikytųjų nėra, muštynės baigėsi iki atvykstant policijos pareigūnams.   

Nėra žinių, kad Tyleris būtų prisidėjęs prie neramumų kurstymo, jis tikino: „aš nesu auka. Šie neramumai apskritai su manimi nėra susiję.”   

Tyleris užsiema ūkininkyste - legaliu kanapių auginimu Oregono valstijoje ir paskutinį sykį į žiniasklaidos akiratį pateko karališkųjų vestuvių proga išleidęs naują marihuanos gaminį „Markle Sparkle”.  

Vyras nepalaiko santykių su savo tėvu ir Meghan įbroliu Thomas Markle Jnr.   

Tyleris nebuvo pakviestas į karališkosios poros vestuves Windsoro pilyje, tačiau vis tiek atvyko į Londoną, kur vėliau buvo sučiuptas besinešiojantis peilį.  

Dėl to vyras kaltino Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Donaldo Trumpo pasisakymus. Esą šie jį įtikino, kad Londonas - pavojinga vieta. 

2019 05 08 02:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt