trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Meghan Markle tėvas: mano dukra yra įbauginta ir įsitempusi
tiesa.com

Keletą mėnesių netylantis skandalas tarp Meghan Markle ir jos tėvo Thomo vėl pakurstė aistras. Nors vyro buvo prašyta nekalbėti su žiniasklaida ir nedalyti jokių interviu susijusių su karališkąja šeima, Thomui Markle šį dukros prašyma išpildyti, atrodo, itin sunku.

Dienraščiui „The Sun“ Th. Markle pareiškė, kad jei dukra neatvyks jo aplankyti į Meksiką, jis pats pasirodys Kensingtono rūmuose.

Antrajame interviu po gegužės mėnesį įvykusių dabar Sasekso hercogu ir kunigaikštiene tituluojamos poros vestuvių, T. Markles sakė, kad jaudinasi dėl dukros ir mano, kad ji yra įbauginta. Jo nuomone, dukra kardinaliai pasikeitė, vien tik iš jos šypsenos esą galima teigti, kad jai kažkas negerai. Dabar jos veidą puošia „skausminga šypsena“ ir oficialiuose priėmimuose ji atrodo dirbtinė, tarsi bandytų įtikti karališkajai šeimai.

„Ji tikriausiai turėjo kelias blogas dienas. Tai mane neramina, manau, kad ji patiria didelę įtampą. Atstovauti karališkajai šeimai yra didžiulė kaina“, – teigė Meghan Markle tėvas.

Th. Markle nepagailėjo kritikos ir karališkosios šeimos aprangos kodui.

„Kodėl 2018-aisiais turime rengtis, kaip 4-ajame praeito amžiaus dešimtmetyje? Kodėl suknelės turi dengti kelius?“ – piktinosi vyras.

Primename, kad likus kelioms savaitėms iki dukters vedybų Th. Markle sulaukė visuomenės kritikos, kai žiniasklaidoje pasirodė Meksikos pajūrio mieste Rosarite paparacų padarytos jo nuotraukos. JAV aktorės tėvas nepaisė rūmų prašymų laikytis diskretiškumo ir sutiko pozuoti paparacų fotosesijoje.

Nuotraukos, kuriose jis matuojamas kostiumui ir žavisi būsimosios karališkosios poros nuotrauka savo kompiuteryje, buvo parduotos už 100 tūkst. dolerių, rašė bulvarinis leidinys „Daily Mirror“.

Th. Marklui artimas šaltinis, kurį citavo laikraštis, sakė, kad pozuoti nuotraukoms jį įtikino persekiojęs paparacas. Dabar nuotakos tėvas, pranešama, jaučiasi „kaip apgautas visiškas kvailys“. Vėliau vyras už jas atsiprašė.

Nors Maghan tėvas žino, kad yra ignoruojamas, sako be galo norintis pasikalbėti ir susitaikyti su dukra.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 07 16 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt