sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Menininkas pardavinėja benamius turtuoliams
tiesa.com

Menininkas sumanė keistą pramogą pardavinėdamas benamius žmones, kaip realaus gyvenimo pokemonus. Vyras pritaisė nelaimėliams sekimo aparatus, tad kiekvieną jų judesį gali stebėti už konkretų benamį sumokėjęs asmuo.

Kristianas von Hornslethas, fotografavęs benamius, pritaisė jiems sekimo aparatus. Beveik 25 tūkst. svarų sterlingų sumokėjęs asmuo tarsi įsigyja savo asmeninį benamį, kurį gali sekti visą parą.

„Kiekvienam benamiui, kurių šiuo metu yra 10, prisegtas sekimo prietaisas. Tad jo pirkėjas, ar savininkas, gali juos nuolat stebėti per specialią aplikaciją. Ji konvertuoja benamį į pokemoną ar žmogų – Tamagotchi. Taip pat benamių savininkai gauna jų tikro aukso portretus“, – kalbėjo menininkas.

Kūrėjas įsitikinęs, kad šis projektas sujungia benamių kasdienybę, nelygybę visuomenėje ir interaktyvų meno konceptą: „Šis projektas atskleidžia dabartinę visuomenę. Įmanoma žmogų nuskraidinti į mėnulį, tačiau neįmanoma jų ištraukti iš gatvių. Aš privatizuoju benamius. Tai absurdas. Deja, tai tik dabartinio pasaulio atspindys“.

2017 07 10 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt