trečiadienis, liepos 8 d.
Meras keičia Londono veidą
tiesa.com

Įgyvendindamas savo viziją Londono meras Borisas Johnsonas išrinko tris sostinės rajonus, kuriuose už 100 mln. svarų sterlingų jis sukurs „Mažasias Olandijas“. Stengdamasis palengvinti dviratininkų dalią meras atkreipė dėmesį į rajonus, nutolusius toliau nuo miesto centro, rašė standard.co.uk.

 Kingston, Enfield ir Waltham Forest rajonams bus skirta po 30 mln. svarų sterlingų, kad jų aplinka būtų labiau pritaikyta dviratininkams. B. Johnsonas išrinko tolimesnius rajonus norėdamas užtikrinti, kad juose gyvenantys žmonės nėra pamiršti.

„Londono transporto“ atlikta analizė nustatė, kad pusė potencialių dviratininkų važinėja priemiesčiuose. Mero programos tikslas – suteikti galimybę automobilių vairuotojams pakeisti savo transporto priemones sveikesne alternatyva. Išrinktuose rajonuose bus įrengti nauji dviračių takai, „žalieji maršrutai“, transformuotos dviračių saugojimo vietos bei judriose gatvėse nurodytos dviračių juostos.

Newham, Bexley, Ealing, Merton bei Richmond rajonų pertvarkymui taip pat bus skiriama nemažai, tačiau tiksli suma nenurodoma. Tarp favoritų pertvarkymo finansavimui buvo Newham rajonas, kuris konkurso nelaimėjo, tačiau tikimasi pinigų jam gauti iš kito fondo. Meras siūlo kardinaliai pakeisti Newhame esančio Stratfordo centrą ir pašalinti pagrindinės gatvės žiedą.

Meras žada, kad vėliau šiais metais bus nutiesti tiesioginiai dviračių takai iš Waterloo į Greenwich bei iš Bloomsbury į Walthamstow rajonus.

2014 03 11 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt