šeštadienis, gruodžio 5 d.
Mergaitę užpuolė žuvėdra
tiesa.com

Mažametei mergaitei iš Doverio žuvėdros nuo šiol asocijuojasi su siaubu – vandens paukštis ją dukart puolė ir snapu kapojo galvą.

Ketverių metų mergaitę paukštis atakavo tuo metu, kai ji su mama ir mažesniąja sesute vaikščiojo miesto gatvėmis. Žuvėdra netikėtai nėrė žemyn ir snapu kirto į galvą, paukštį nubaidžius jis po kelių akimirkų grįžo ir kirto vaikui darkart. Mama ir praeivis su lazda žuvėdrą nubaidė.

Ant mergaitės galvos liko įbrėžimai, dabar ji ima kaskart nerimauti, kai ore pamato žuvėdras.

Manoma, kad paukštis ją puolė todėl, kad mergaitė rankoje laikė sumuštinį. Išsigandusi motina tik pasidžiaugė, jog žuvėdra nenusitaikė į vežimėlyje buvusią kitą, 11 mėnesių jos dukrą, kurios rankoje irgi buvo sausainis.

Šiame pajūrio mieste žmonės nuolat skundžiasi žuvėdrų išpuoliais: įžūlūs paukščiai žmones terorizuoja kai šie valgo lauko kavinėse, puola ir gąsdina vaikus bei atima iš jų užkandžius, naršo po šiukšlių konteinerius taip teršdami miestą.

Vieni Doverio gyventojai mano, jog paukščiai vis agresyviau elgiasi dėl to, kad žmonės juos nolat maitina, kiti į žuvėdrų išpuolius reaguoja linksmai ir ragina nesureikšminti paukščių elgesio.

2016 06 12 09:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt